Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nokent voltal mar olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nokent voltal mar olyan helyzetben hogy egy hazas ferfi beledszeretett de viszonyt nem akart es a csaladjat sem birta elhagyni erted?

Figyelt kérdés
Es elengedni sem akart/tudott.. Ilyen helyzetben vagyok es borzaszto.. En mindent megteszek hogy keruljem es szamtalanszor megszakitottam vele mar a kapcsolatot, de mindig kap ra modot, hogy "visszajojjon" es mar nem birom tovabb...
2019. máj. 21. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem volna kedved privátban beszélgetni?

Szituáció ugyanaz.

2019. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te vagy a nő?
2019. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló a szitu, bár mi mindketten házasok vagyunk. Próbáljuk egymást elkerülni, kizárni a másikat az életünkből, de mindig minden kezdődik előlről. Úgy érzem belepusztulok...
2019. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanigy vagyok. Belemszeretett egy nos pasi , kinek tobb eves parkapcsolata van. Mindig probalok eros maradni s megaljt parancsolni magamnak hogy nem es nem nem lehet tobb! Viszont mindennap hallanni tolle hogy szeret es a mindennapi uzik keres hiv stb..probaltam belolle kikeveredni de mindig visszater. No vagyok ő a pasi. A noi buszkesegem azert tartom . Sosem keresem !!! Mindig ő az aki ujbol s ujbol megkeres. K rva nehez helyzet. Nemtudom ensem mi tevo legyek. Sokszor csak megkerdezem magamtol. Miert? Miert kelett ebbe belemenni? Kigondolta hogy ez lessz? Persze senki az erzelmeknek nem lehet megalljt parancsolni. Bar sajat reszemrol eleg jol tartom magam nem szerelmesedtem bele. Viszont ő....
2019. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 évig tartott, semmi konkrét nem történt köztünk, pedig odáig voltunk egymásért. Mindkettőnknek volt családja.

Aztán részemről egyszer csak elmúlt. Azóta úgy alakult, hogy már nem vagyunk napi kapcsolatban.

A mai napig tisztelem azért, mert kitartott a családja mellett, sajnos az ilyen férfi ebben az esetben nagyon ritka.

2019. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!