Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akire pár hete ráhajtottam és eleinte jól is ment. Viszont az első szeméyes találkozásunkat elbsztm és nem sikerült jól. Most inkább nem rèszletezném mik voltak annyi hogy valószínűleg egy töketlen blfsznk hisz.

Hogyan szerezhetném vissza azt a “helyzetet” amikor még (talán) szimpatikus voltam neki?

Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. :/ Nagyon jó csaj és a gondolat hogy esetleg volt nála esélyem de elbasztam nem hagy nyugofdni.

Előre is köszi a válaszokat!



2019. máj. 22. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Első randi csak egy van.
2019. máj. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha randi, akkor igaza van elsőnek
2019. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban sehogy.

Az első randin ha valamit elbasztál,akkor minden amit felépített rólad,2 perc alatt le is rombolódik

2019. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mik voltak. Randi után kerested, hogy legyen folytatás? Mit válaszolt?
2019. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán randi volt hanem meghívott a házibulijába.

És hát nem igazán tudtunk beszélni. Amiből arra következtetetek hogy azthiszi hogy nem mertem közeledni.

2019. máj. 22. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!