Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen frusztrál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen frusztrál, hogy szűz vagyok mások 17 évesen átesnek ezen én meg sehol nem tartok. Van itt olyan, aki megbánta az elszalasztott éveket?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 11:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
42%
juj de rossz vagy..
2019. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van. Igaz én 19 évesen vesztettem el, de az én hibám is volt. Tini koromban állandóan kockultam ahelyett, hogy valós barátságokat kötöttem volna. Persze a neten voltak barátaim, de a nagy földrajzi távolságok miatt ritkán tudtunk találkozni.


Az más kérdés, hogy az első páromat is játékban ismertem meg... Azóta már kinőttem a kockaságból.

2019. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is 23 voltam, amikor összejött. Pedig 15 éves korom óta voltak barátnőim. Persze úrilányok, apácák, felső polgári családok lányai. Egyébként rajtuk keresztül megtanultam udvarolni, amit később kamatoztattam.
2019. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jártam mint az előző válaszoló...

Hiába voltak tini barátnőim, vagy szűz vagy szégyenlős volt mindegyik, vagy épp a szüzességem miatt dobtak.


Csak még ráhúztam pár évet...


Nem szabad, minél előbb el kell veszteni, mert ez a fiatalság és felelőtlen ismerkedés soha nem fog visssajönni..23 még nem gáz, de évről évre egyre nagyobb "warning sign" női kifejezéssel élve, hogy alkalkatlan vagy a párkapcsolatra, ha felnőtt férfiként még egy komoly kapcsolatot sem volt.


Rá kell állni, nincs idő szarakodni.

2019. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de akinek a középiskolás 4(mondom NÉGY!) év nem elég ahhoz hogy felmutasson 18 éves korára egy komoly kapcsolatot az egy szerencsétlen lúzer. Az hogy még ezután mennyit kell a csajra várni az más kérdés. De ha csak punciszűz vagy, de már szopnak, dughatod bárhol máshol már jó...
2019. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na az 5ös egy igazi primitív
2019. máj. 22. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, majdnem 23 éves, szűz, és 5 barátnőm van, akik 22-25 éves koruk ellenére még szintén szüzek. Egyikük hívő, ketten sosem akarnak párkapcsolatot, se családot, és vagyunk még mi hárman, akiknek egyszerűen nem jött össze még semmi. 4 fiúba voltam szerelmes eddig, ők a barátaim voltak, de nem viszonozták az érzéseim. Illetve volt két másik fiú barátom, akiknek meg én nem viszonoztam. Még egyetem első évében próbáltam átérezni a bulizós vénát, rájöttem, hogy nem vagyok ilyen. A 19. szülinapom előtt 1 héttel elhívott egy csoporttársam randizni, vele volt az első csókom, ami jó élmény volt. Csak aztán hamar kiderült, hogy igazából csak le akart fektetni, sok más csoporttársnőm mondta, hogy náluk is próbálkozott. :( Azontúl csak buliban csókolóztam. Illetve van valaki, akit neten ismertem meg, ő szeretne velem egy barátság extrákkal viszonyt, amiből szerinte akár több is lehetne, de akkora szoknyapecér, hogy ennél azért több eszem van, mint, hogy pont neki adjam a szüzességem. :D
2019. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 Érdekes amúgy, hogy mekkora óriási különbség van férfi és női szüzesség között.


Míg egy nőnél ez egy féltve őrzött becses kincs, amit csak a kiválasztottnak adhattok oda... de amúgy válogathattok a jelölt lovagok között a kastélytoronyból...


Addig a férfiaké egy bárányhimlőhöz hasonló kórság, amit bárhogyan is, de minél előbb el kell veszteni, hogy tapasztalatot szerezzen az illető. (Főleg 20 felett). Egyéjszakásban is teljesen jó, csak vesszen oda.

2019. máj. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A másik meg, hogy míg a férfiak gyakran mindent megadnának egy szűz nőért... addig a férfiaknál ez egy hatalmas átok. Mintha meg lenne billogozva az illető homloka. Jelentős szorongással jár. Ez aztán végképp megakadályozza a normális ismerkedésben, míg végül teljesen belekerül egy depressziós sikeretelenség-örvénybe.


Bár ez papíron nincs kimondva, de nagyon gyakran kiderül, hogy a nők egy jelentős részénél elmúlik a vonzalom, ha kiderül az illető egy félénk szűz fiú, akinek még soha nem volt komoly kapcsolata. "Ott valami gond van" effektus, és már szakít is.


Fordított esetben ugye a teljes ellenkezője van. Bár a női szűz-szorongás is átvált általában 20-25 körül egy keserűséggé, mikor sorra jegyzik el a barátnőket, és lassan tologatják a babákat.

2019. máj. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Én ezt nem tartom normális állapotnak esetemben, anya állandóan szekál miatta, holott neki ehhez az égvilágon semmi köze, gyereket meg nem akarok 30 előtt. Mondjuk egy házasságot huszonévesen még szerettem volna, de nem fogok egyik napról a másikra megváltozni, úgyhogy nem tudom, mikor fogok készenállni egy kapcsolatra. Arról nem is beszélve, hogy a szabadidőm szinte a nullával konvergál, mert egyetem mellett dolgozom, és aki ugyanilyen cipőben van, tudja, hogy ez bizony nem heti 40 óra munka így. A szabad vasárnapjaimra meg házimunka és tanulás marad, havonta egyszer hazamegyek a szüleimhez, mint minden átlagos korombeli egyetemi diák. Meg is pusztulnék, ha nem tenném, utálok lakótársakkal lakni, de még ez is sokkal jobb, mint a kollégium. Nyilván ez az ellenállás azért is van bennem, mert jobb lenne párkapcsolatban lenni és a párommal lakni albiban, mint 2 másik csajhoz igazodni minden nap, idegesítő kompromisszum az egész. De amúgy ha lenne se lakhatnék most a párommal, mert felesben nem tudnék albit fizetni, most 3-an lakunk. Ismerek olyat, aki 1 szobában van a párjával a másikban meg egy másik lány, én még a párommal se lennék képes mindig egy helyiségben tartózkodni, egyszerűen zavarna a tanulásban, gondolkodásban, de irigylem, akik matrica módon szeretik egymást. Én a magam részéről ezt nem tudom elképzelni.
2019. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!