Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen frusztrál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen frusztrál, hogy szűz vagyok mások 17 évesen átesnek ezen én meg sehol nem tartok. Van itt olyan, aki megbánta az elszalasztott éveket?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jah hát ez ilyen.

Nekem ugyan ez volt férfiként. Egy csalódás után inkább az egyetemre meg a munkára koncentráltam. 5 évig csak 1 randin voltam mert én is ilyen 180 órákat vittem egy héten.


Csak az a baj, hogy nagyon el lehet szokni így a dolgoktól, és az ember megtanul mindent 100%-ban önállóan csinálni. Egy kicsit meg is kérgesedik.


Nekem borzasztóan nehéz volt visszarázódni az egészbe, semmi kedvem nem volt "randizni" meg másokhoz alkalmazkodni. Legfőképp az alkalmazkodási képességet gyilkolja le nullára a "szingli lét".


Aztán egyszercsak a munka nem ad már akkora lendületet és hiányozni fog valami.

Főleg az elvesztett fiatalság. Ez most van, és soha többé nem fog visszajönni. Engedni kell kicsit az elvekből, mert ez nagyon fog fájni később. Nőként is...

Nem szabad ennyire a szüzességet felmagasztalni.

2019. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Viszont én mások érzéseivel sem szeretnék játszani. Csak azért együtt lenni valakivel, mert a másik annyira tudna szeretni, nagyon nem jó dolog, ha én tudom, hogy nem viszonoznám. És én nem feltétlen hiszek a lángoló szerelemben, az csak kémiai. De valami kapocs kell legyen, hogy kötődni tudjak a másikhoz, és megszeressem. És, hogy biztonságosnak érezzem a kapcsolatot. Mert amúgy féltékeny típus vagyok. Most egy szoknyapecér, aki a csillagokat is leígérné... mennyit tudna hűségből nyújtani? Persze bárkinél beüthet a krach, meg jó pár év kiismerni a másokat, de ha egyből tüzel "a te jó ég, ebből sok jó nem sülhet ki" neuron, abból elég nehezen lesz jó kapcsolat, mert kételyeim lennének végig. Nem féltem a szüzességem, csak esélytelen kapcsolatokra nincs igényem időt szánni. Tudom másra is szánni azt jelenleg, sajnos.
2019. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!