Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom facebookon újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom facebookon újra elkezdett beszélni egy olyan személlyel, akivel össze akart jönni régen. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyunk együtt, előtte nagyon jó barátok voltunk. Mivel sok mindent megbeszéltünk, pont tudom, hogy odavolt ezért a személyért, de akkor a párom pont szakító félben volt az exével, így valahogy nem lett a másik személlyel kapcsolat, elmaradoztak a beszélgetések is. Nemrég a párom születésnapja okán elkezdtek beszélgetni messengeren, találkozni akartak, de a párom ezt lemondta, azt állította, hogy nincs hozzá kedve. Most újra elkezdtek beszélni. Az illető tudja, hogy én vagyok, és hogy a párommal együtt vagyunk. Elég értelmesnek tartom ahhoz, hogy tiszteletben tartsa a kapcsolatunkat, illetve a páromban is megbízom. Azért aggódjak? (:D)

2019. máj. 22. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha ezt a parodtol kerdezned meg es nem ismeretlenektol akiknek halvany fogalmuk sincs rola milyen a parod?

Egyebkent engem biztos zavarna mert ne irogasson mar olyannal akivel anno ossze akart jonni..

2019. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, de légy résen.
2019. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen meg fogom kérdezni, de most mások tapasztalatára vagyok kíváncsi.
2019. máj. 22. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jelzés értékű, ha így dumálgatnak. Exem is ezt csinálta, szakítás lett a vége.
2019. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lilla64 ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni,de én aggódnék.
2019. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vonzalom van,kontakt van,innentől jobb,ha odafigyelsz!
2019. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!