Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak beszélgettünk és közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak beszélgettünk és közben beleszerettem?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló cipőben???

Próbáltam leplezni az érzéseimet, sokat hívott, legtöbbször ő írt rám, kiderült hogy neki ez rosszul esik, viszont én nem akartam hogy egy tapadós, rámenős, lekoptathatlan nőnek nézzen akitől megfullad, és nem kap levegőt!


2019. máj. 23. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Oké értjük. De mi a kérdés?
2019. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
6 éve ismertem a férjemet, amikor egy közös feladatot kaptunk (közös hobbiból adódóan, egy csapatépítőt kellett megszerveznünk). 2 hét alatt egymásba szerettünk, 12 éve. Azóta is minden szuper, nem is értem, hogy nem vettem észre hamarabb. 😊
2019. máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Találkozás volt? Mert, ha nem, fogalmad sincs róla, hogy ki ő igazából...
2019. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Találkoztunk..... 2alkalommal 2 het alatt nem valami sok de a beszélgetések sokszor voltak órákig.
2019. máj. 24. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Szerintem a vonzódást kevered a szerelemmel. Ráadásul ez mindennek a legeleje, akkor meg elborít a köd.
2019. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!