Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszélgettünk, gépeztünk és...

Beszélgettünk, gépeztünk és hopp, beleszerettem (? )

Figyelt kérdés

Van egy srác akit ismerek fél éve. anya barátjának a testvérének a fia. Tavaj Decemberben elmentünk a szüleihez és a testvére a szomszédban lakik. Szóval átjöttek ebédre, és volt két fiu. Rögtön nem ismertem fel a szerelmet, tulságosan zavarban voltam. Áthívtak magukhoz h játtszunk a gépen. Videóztunk és nagyon jól éreztük magunkat. Márciusban voltak itt, anyának volt a szülinapja. Nem beszéltünk, de akkor már éreztem, h nagyon szeretem. 5 perc volt, amig felköszöntötték anyát.


Nem tudom, hogy elmoindjam e neki vagy inkább nyomjam el az érzést. Azon aggodalmaskodom, h se tabletem, se érintős telóm nincs és h ez őt zavarná e. szóval mit tegyek?


(A sok rosszindulatú kőbunkó kíméljen!!)


2013. júl. 31. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
háát pedig tablet nélkül nincs szerelem :S
2013. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pfff.... Ha valaki kedvel nem azért kedvel mert okos telefonod van vagy tableted. Nekem is "buta" a telefonom mégis nagyon jól megvagyunk a barátommal mert ennek SEMMI köze hozzá. Egyébiránt szerintem mondd meg neki hogy többet érzel iránta mert veszteni nem veszthetsz vele semmit csak nyerhetsz ha te se vagy iránta közömbös.
2013. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tavaly..
2013. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak nyerhetsz.mond el neki amíg nem késő! Higyj nekem.
2013. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

"Azon aggodalmaskodom, h se tabletem, se érintős telóm nincs és h ez őt zavarná e. szóval mit tegyek?"

Ez hogy jön ide?

2013. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy, sok fiunál a pénz számít..
2013. júl. 31. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts
2013. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hálát adok ismét a teremtőnek, hogy ezzel a tyúkkal sem engem örvendeztetett meg!
2013. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére mi fiúk nem vagyunk ilyen felszínesek, mint ti lányok. Engem már nevetett ki lány, mert nem érintőképernyős telóm van. Pontosabban csak lenne, mert gyárihibás de én inikább használom megbízható gombos telómat.
2013. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt írtam soknál, nem mindnél :) vannak mindenhol kivételek.
2013. aug. 2. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!