Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MGTOW: szerinted lenne esélyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MGTOW: szerinted lenne esélyük barátnőt találni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt ma láttam.

Erről az MGTOW marhaságról eddig is át agresszív kismalac jutott eszembe. Leestél a bicikliről? Kussh, mindig így szállok le!

Csak saját magukat akarják meggyőzni, hogy ez az ő döntésük. Nem incel, aki nem kell senkinek. Miközben de, az!


Őszintén! Lányok, ti kezdenétek olyannal, aki így gondolkodik?

Vagy csak én látom úgy, hogy az ilyet még a többi férfi is elkerüli?

Férfiak! Ti tudtok ezekkel az elvekkel azonosulni?



""FÉRFI VAGY? NE DOLGOZZ,NE FIZESS ADÓT



-NE HÁZASODJ! Ne műküdj együtt hivatalokkal!



-Orbánnak nem családvédelmi programja van, hanem nőprogramja. Nők: ingyen pénz és lakás, férfiak: halálig tartó kényszermunka. Célunk a diszkrimináció megszüntetése.



-Követeljük a tartásdíjak megszüntetését!Válás esetén a vagyon és a gyermek is 89%-ban a nőhöz kerül, ez a negatív diszkrimináció szűnjön meg! Ne lehessen a gyereket egyik szülőjétől sem elvenni, ne szabályozza törvény a felügyeleti jogot!



-Szűjnön meg az igazságszolgáltatásban jelen lévő disznkrimináció, mert jelenleg a férfiak ugyanazért a bűncselekményért átlagosan háromszor nagyobb büntetést kapnak mint a nők.


-Segíts szórólapozni  [link]



-Ne vegyél részt se a Magyar, se az Európai Uniós választásokon, mert minden fő párt férfiellenes! Lépjünk ki az EU-ból/ENSZből!



-Családon belüli erőszak, szexuális visszaélés, szexuális zaklatás, és nemi erőszak nem létezik. Ha valaki megsebesít valakit, arra már vannak törvények! Követeljük a vonatkozó törvények eltörlését, hogy ne legyenek a férfiak elképzelt bűncselekmények miatt büntethetőek!



-Szűjnön meg a fiúk diszkriminációja az oktatásban!



-Miért kell minden hivatalban tíz javas-asszonynak üldögélnie, és nagyon komoly dolgokról beszélgetnie az állam pénzén?



-Menekítds a pénzed kriptopénzbe!""



#MGTOW=INCEL
2019. máj. 24. 07:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A feminizmus ma szitokszó lett, és egyáltalán nem azt jelenti, amit eredetileg. Így először tisztázzuk, hogy ez szerinted mit takar.


Inkább azon buktam ki, hogy több pont van, amit a másik oldalról megtapasztaltam. Például a szexuális zaklatást, 12 évesen. Vagy azt, hogy édes jó apám tojt a fejemre a válásuk után. Ha két évente előkerült, akkor is csak azért, hogy bántson. A rokonságban csak a fiatal (20-25 közötti) férfiak lébecolnak. Nem dolgozik, nem tanul, tartsa el az anyja. De ő gold diggerezi a sógornőjet, aki GYED-en van. Ezeket a dolgokat nem tartom korrektnek. És most már vérfeminista is vagyok, ha nem tetszik.


Csupán úgy látom, hogy a nő és a férfi egyenjogú. Nem vagyok egy termék, amit bárki használhat.

Pedig ez a kedves kis mozgalom ebből ered: a férfinak alanyi joga a szex. Nekem nem alanyi jogom, nekem kötelességem ezt megadni. Különben elveszi erővel. Kötelezettséget, felelősséget nem vállal.

Mi lenne, ha feminizmust eltörölnénk? Ki dolgozna?

2019. máj. 24. 10:57
 12/20 anonim ***** válasza:
80%

"tényleg túl van tolva a nők elleni erőszak téma, miközben a férfiak csaladon bántalmazásáról szó sem esik. "


És erre az a megoldás, hogy ő "nem akar" (magyarán nem tud) becsajozni?

2019. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%

Ezt mondom, hogy nem objektíven reagálsz, mert elragadnak az érzelmeid, illetve kizárólag a saját környezeted példáiból indulsz ki. A te környezetedben a férfiak köcsögök és apad tojt rád, az enyemben nem és édesapám szeretetben nevelt. Akkor most melyik a reprezentatív példa?


Az én olvasatomban pedig a feminizmus ma már az a mozgalom, ahol kiváltságokat és előjogokat követelnek. Pozitív diszkrimináció nemi alapon. Lásd női kvóta.

2019. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
A "nem akar becsajozni" az már eléggé a mgtow határterülete. Itt inkább "nem akar házasodni, nem akar hosszútávú kapcsolatot"-ról van szó. A mgtow nem incels, mi értelme összemosni két fogalmat? Nem ismeritek a különbséget, vagy szándékosan mossátok össze? A legtöbb mgtow kefél, pont azért mert egy ilyen életmód vonzó a nőknek, vonzó ha valaki maga ura, és nem pitizik a szexért.
2019. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
29%

Lenne esélyük barátnőt találni? Nagy részüknek jó eséllyel nem, pont ezért csatlakoztak a mozgalomhoz. Az a baj, hogy vannak olyan dolgok, amikről itt esélytelen normálisan beszélgetni, mert egyesek vérszemet kapva, elvakultan csak mantrázzák a saját szövegüket és fel sem fogják, amit nekik írnak. Ha egy témában egy dolog nem tetszik nekik, akkor az egész téma rossz.


A MGTOW egy mozgalom, akárcsak a feminizmus. Mint minden mozgalomnak, vannak szélsőségeik. (#14-esnek igaza van, ne keverjük a dolgokat.)


MGTOW létrejötte érthető. Nem értek vele teljesen egyet, de megértem, hogy létrejött. A nők hátrányban voltak? Létrejött a feminizmus. A férfiak hátrányban voltak? Létrejött a MGTOW. Ha tetszik valakinek, ha nem, ez tőlük függetlenül így megy.


Amúgy meglehet őket kövezni, de bizonyos dolgokban igazuk van. Pl. válás esetén a gyerekkel kapcsolatos dolgokban a nők előnyt élveznek, ez már kimutatott dolog. A férfiakat ért szexuális bántalmazásokról alig beszélnek, pedig abból is van. A férfiakra bármikor rálehet kiabálni, hogy zaklatók és ezzel akár az egész karrierjüknek is véget lehet vetni. A társadalomban folyamatosan a női hátrányok vannak hangoztatva, a férfiakat ért hátrányok viszont alig. Abban egyetértek velük, hogy ezeket is szóvá kell tenni.

2019. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
"Ezt mondom, hogy nem objektíven reagálsz, mert elragadnak az érzelmeid, illetve kizárólag a saját környezeted példáiból indulsz ki. " Mert a linkelt oldal és úgy általában a hőbörgő mgtow elmebetegeket nem az érzelmeik "ragadják el", és nem a saját beszűkült életterük példáit ragadják ki, amikor ilyen hisztérikus kiáltványokat írogatnak?...nagyon próbálkozol a sztereotip a nőket az érzelmek rángatják kártyával, sajnos inkább az mgtow-ra jellemző a dühöngés, érzelmeknek való kiszolgáltatottság. Senkit nem érdekelne, ha leszarnák a nőket és TÉNYLEG a saját útjukat járnák.
2019. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
54% ez mind szép ás jó lenne, de eddig egyetlen MGTOW fórumot sem láttam, ahol ne jelent volna meg az erőszakos őrjöngés, nőgyűlölet.
2019. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16, szélsőséges érzelmek jellemzőek a szélsőséges a csoportosulásokra, ezt sehol sem tagadtam. Azért emeltem ki, mert a kérdező, vehemensen taglalta az érveit és nem ismerte el a másik oldal igazát. Pedig igazság van benne.
2019. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

MGTOW: szerinted lenne esélyük barátnőt találni?


Erre a kérdésre egyértelműen nem a válasz. Nem azért mert ne tetszhetne meg valakinek, hanen mert aki iyleneket gondol az nem tud egyszerűen egy kapcsolatban létezni. Akkora ellentmondás van a fejében, hogy hiába a kölcsönös vonzalom, nem tudja kezelni a helyzetet, nem tud kapcsolatba lenni. Mindezt tapasztalatból mondom. Mindenképp lesz egy pont ahol döntenie kell,hogy MGTOW vagy a nő - és mivel az MGTOW adta eddig neki az "alaphangot" és a redpill szemüvegén keresztül nézte a világot, ezért szörnyű kínlódásban lesz része neki is meg a szerelmének is, kapcsolat helyett.

2019. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Picit későn csatlakozom a vâlaszokhoz. De leírom a véleményem. : én már le...rom hogy ezek mit tudnak, akarnak, éreznek. Nő vagyok. Élem az életem, mert megérdemlem. Ezek meg tegyék amit akarnak. Úgysem fognak törvényeket eltörölni csak hogy némi elmebajosoknak kielégítsék vágyaikat. :
2021. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!