Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Főztök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Főztök a pasitokra, vagy szerintetek ez a női nem elnyomása és inkább menjünk étterembe zabbantani?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Napi 10nőgyűlölő kérdést írsz ki. Minek kellene neked nő, ha ennyire utálod őket?


És miért kezdene bármelyik nő egy ilyen zsák szarral?

2019. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én jól főzök, a párom kevésbé, ezért én főzök általában. Volt rá példa, hogy meg akart lepni valami főzelékkel és vacak lett. Megettem, mert büszke volt rá, hogy milyen ügyes, de én brutál jó főzelékeket főzök, szóval szívesen megcsinálom. A párom néha pörköltet főz és ezzel ki is merül a főzőcskézés. Nem érzem elnyomva magam. Étterembe ritkán járunk. Néha egy-egy pizzát rendelünk, ha azt kívánunk, mert azzal nem pepecselek.

Egy barátoméknál pont fordítva van. Ő férfi és hihetetlenül főz. A Michelin csillagos szakácsok elbújhatnak mellette. Szeret különlegességeket is főzni. Az ő feleségének eszébe nem jut főzni. A barátom sem érzi magát papucsnak, amiért ő főz. Ő tud jobban főzni, miért ne csinálná?

2019. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem főzök, mert nem tudok, nem is érdekel az egész. De a párom szeret főzni, tanulta is, csak nem abban a szakmában dolgozik, úgyhogy itthon éli ki magát.
2019. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

"na meg ez az általános 10/9 pár ahol a férfi dolgozik a nő meg otthon van neveli a gyereket takarít főz mos..."


Melyik dimenzióban élsz te, hogy 10/9 no otthon van? Mit szívtal?

2019. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13 éves korom óta főzök, imádom!!! Nekem ez kikapcsolódás és olyan nagy örömet okoz,amikor a férjemnek ízlik amit készítek! 31n
2019. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én szívesen főzök magunkra. Egy mert olcsóbb, kettő mert finomabb is, három szeretek főzni főleg a párommal együtt.
2019. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29 éves nő vagyok. Én szívesen főzök a páromra, nem tartom ezt elnyomásnak. De ha mindketten dolgozunk, elvárom, hogy a házimunka többi részéből arányosan és igazságosan vegye ki a részét. Megmondom őszintén, szeretek alkalomadtán étterembe járni, mert szeretek kimozdulni és néha nem a főzéssel foglalkozni, de nem minden héten, és felesben fizetnénk.
2019. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
magamra főzök, ha eszik eszik, ha nem nem... :D nem váltanék életmódot senki kedvéért. magának tudjon főzni, ez nálam elvárás. nekem nem kell csináljon semmit, majd eszek én is, amit szeretnék. 2 emberre külön meg semmi pénzért nem főznék....
2019. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!