Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a jelentősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a jelentősebb fizetésbeli különbségről?

Figyelt kérdés

Zavarna ha a párod többet, vagy kevesebbet keresne nálad?

Ha valamelyik igen, akkor miért?



2019. máj. 25. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem izgat 26f
2019. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Párom többet keres 1 műszakban mint én 3-ba. Viszont én jobban beosztom a pénzem, mint ő. Ez így nem zavar, igaz sosem kértem kölcsön tőle é nem is fogok,ileltve még együtt sem élünk. Ha a párom viszont kevesebbet keresne, jobban zavarna

29/N

2019. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna ha többet keresne, nyilván huzamosabb idő után, közös tervek, közös kassza de zavarna, és próbálnám kompenzálni :/

20+f

2019. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2019. máj. 25. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna. Volt már olyan barátnőm, aki finoman fogalmazva is elég jól keresett, én pedig még csak egyetemre jártam. Részemről igazából annyi a lényeg, hogy ne üljön egész nap otthon, hanem érződjön, hogy akar valamerre haladni az életben. Ha keveset is keres, de legalább dolgozik.


Azonban ha körbenézek a környezetemben, akkor azt látom, hogy az olyan házasságoknál, ahol a nő keres többet, sosincs közös kassza. Ahol viszont a férfi keres többet, ott szinte mindig közös.Elgondolkodtató.

2019. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az embertől és viselkedésétől függ. Ha komoly a kapcsolat, akkor nyilván az is játszik, hogy lehet-e vele felezni a költségeket, vagy annyira keveset keres, hogy nem lehet. Esetleg olyan sokat keres, hogy pitiánernek tartana, ha felezni akarnék.

Kér értelmes ember között ez nem szabad, hogy probléma legyen.

2019. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Két intelligens ember között nem probléma. El lehet osztani fizetés arányosan a közös költségeket, a többit meg költi mindenki magára. Vagy mondjuk a többet kereső fél fedezi a közös életet, a másiknak megmarad a fizetése saját költőpénznek. Ha a kevesebbet kereső fél valamit nem engedhet meg magának ami nagyon fontos lenne, akkor szintén adhat bele többet a másik fél.

Bár én annak a híve vagyok, hogy mindenki akarjon fejlődni és többet keresni, biztos, hogy nem luxusozgatnék a párom pénzéből. Elítélem azt, aki szerint neki alanyi jogon jár a párja pénze.

Engem nem zavarna ha a párom kevesebbet keresne, de sajnos eddig 2 kapcsolatom ment rá arra, hogy a másik fél nem tudta elfogadni, hogy nőként többet keresek. Folyamatosan frusztráltak voltak emiatt és próbálták leszólni a munkám meg az eredményeim. Ezt nem szeretném mégegyszer, szerencsére a párom egyrészt többet keres, másrészt nem vette személyes sértésnek amikor munkahelyváltás miatt egy ideig az én pénzemből éltünk. Ő el tudta fogadni maximálisan ha éppen az én melóm hozott többet a konyhára és ezt nagyon sokra tartom.

2019. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!