Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik lesznek a szeretők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik lesznek a szeretők?

Figyelt kérdés

Előre, és tisztelettel kérem, hogy hőbörgő, lecserélt feleségek, meg 11 éves kiskölykök NE írjanak!


Szóval ki és miért lesz szerető?


Mert érdekes módon 10-ből 9 nő kikéri magának, hogy ő valaha is volt/lesz szerető!


Pedig a nő részéről a legjobb, ha egy férfi szeretője lesz, hiszen:

- Nem kell egész nap a pasit kerülgetnie.

- Nem kell csélédkednie.

- Nem kell elviselni az anyóst.

- Nem kell szülni.

- Nem kell 30 éves közös lakáshitelt felvenni.

- Nem kell végignézni, ahogy húgyfoltos gatyában, besörözve üvölt a TV előtt, meccset bámulva.

- Nem kell magyarázkodnia, hogy aki előbb hívott GABI, ő Gábor, vagy Gabriella.

- Nem ugathat bele a pasi, hogy miért másnap jössz haza a buliból.

- Nem ugathat bele a pasi, hogy miért a főnököd hozz haza kocsival.

- Nem ugathat bele a pasi, hogy hová mész abban a rövid szoknyában.



Tisztelettel köszönöm a válaszokat, megy a zöld...a normális, kultúrált válaszoknak!



2019. máj. 25. 16:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Az az igazán szomorú, hogy szerinted olyan egy kapcsolat, mint amit leírtál.


Pedig a jó kapcsolat nagyon nem ilyen. És a jó kapcsolatban nem is akar félrekúrni az ember.


És hogy ki lesz szerető? Akinek nincs annyi önbecsülése, hogy elhiggye, megérdemel és ki tud alakítani egy rendes kapcsolatot.

2019. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Szerető olyan emberekből lesz, akiket feldobja az , hogy más háta mögött valakinek a párjával tud szexelni, aztán ha véletlen ami nagyon ritka elhagyja a kapcsolatban lévő személy a párját , akkor hirtelen a szerető is eltünik mert már nincs meg az izgalom, meg a verseny láz..
2019. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
8%
Nekem nagyapám azt mondta: "nem csak kenyéren él az ember"
2019. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

A szerető mint fogalom nem más, mint instant élvezet a lehető legkevesebb energia befektetéssel.


Semmi több. mint egy szolgáltatás a gyenge emberek részére/részéről. Egy nullák! A dugás kell, a prostiért fizetni kell. A nő részéről is a legalja, mert beáll másodhegedűsnek. Lehet h tegnap még a feleségét dugta a majom, de ma ő is megteszi.


Egy párkapcsolat meg ha arról szólna amiket leírtál, már régen kihalt volna az emberiség.

2019. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
9%
Ok értem én hogy mindezt elmerülheti egy nő amit leírtál ha szerető lesz, de akkor hogyan finanszírozza az életét? A legtöbb nő nem keres annyit hogy azt az életszínvonalat biztosítsa magának amit elképzelt. Ehhez kell egy kétlábonjáró ATM. Egy férj, egy balek aki mellett ugyanúgy félre lehet menni, csak nehogy bukta legyen igaz?
2019. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
Ne aggódj, finanszírozva lesz. Egyes pasik imádják szórni a pénzt a szeretőkre, méghozzá nem is keveset.
2019. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%
Belőlem. :) Nekem eléggé bejön, hogy mindig frissen, illatosan jön, vacsi+szex, esetleg egy film, és megy haza. Nem fingik, nem büfög, nem hozza haza a munka stresszét. Ez mind a feleségnek jut. Nem kell rá főznöm, mosnom, az ingeit vasalni. Pláne nem kell a szülés utáni testemet a sötétben rejtegetni előle. 1-1 közös hétvége belefér, amikor a felesége a kölykökkel elmegy az anyjához, és annyi elég. Az emberek többsége soha nem vallaná be, de a legtöbb házasság csőd. A gyerekek meg a hitel tartja össze, és mind a két fél szenved benne. Na én ebből nem kérek.
2019. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%

17-es. Persze, mindenki válassza csak a szórakozást. Már régen kihalt volna az emberiség, ha olyanok éltek volna mint te. Akkor hajrá, mindenki tartson szeretőt, mindenki csak illatosan keféljen, ne vállaljon gyereket stb. Egyébként az a férj aki otthon büdös, az máshol illatos szerető? Vagy csak mindig az aktuális az unalmas? Na ezért az egoizmusért olyan beteg ez a világ.


Mi is kell? Tömény szórakozás, tömény instant élvezet... Róma bukása II.

2019. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%
18 ugyan már. Úgy teszel, mintha az egyetlen értelmes/hasznos életmodell a családalapítás lenne, és aki nem így él, az pusztán csak szórakozik. Én éppen ellenkezőleg látom. Sokan letudják azzal az életüket, hogy házasodnak, gyerekük van, aztán csókolom. A gyerek meg olyan neveletlen, hogy 2 percet nem lehet mellett kibírni, a házasságuk sz*r, de hát ott a hitel. Én egyedülálló vagyok, gyereket soha nem akarok, nem megyek bele az élethazugságokba. Viszont olyan munkám van, amit imádok, és ami társadalmilag meglehetősen hasznos. Jó vagyok benne, és mellette folyamatosan tanulok. Az élet élvezete, a kerékből való kitörés nem pusztán szórakozást jelent.
2019. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez a videó eszméletlenül pontosan összefoglalja a gyk-s problémák okait.


https://www.youtube.com/watch?v=4kHzG51Km60

2019. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!