Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Szerintetek léteznek ilyen férfi kategóriák? (kép)

Figyelt kérdés

Ti ha megláttok egy nektek tetsző pasit akkor azonosítjátok valamilyen hasonló táblázat szerint?

Melyik típus tetszik nektek a leginkább?

Szerintem én leginkább a pretty boy-vampire keveréke vagyok.


[link]



2019. máj. 26. 11:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A bruce wayne/clark kent jön be leginkább, de ebben a cikkben csak helyes pasik vannak.
2019. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Én szerintem a "The British nobleman" vagyok. :D
2019. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Szóval ezért nem veszik észre az átlagot. :D

32/f

2019. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
#3 Neeem, szerintük ez az átlag :)
2019. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen férfiak nem szaladgálnak az utcán, szóval a kérdés értelmetlen.
2019. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem is épp ennyire sarkos típusok, de szerintem a legtöbben jól néznek ki, és be lehet őket sorolni innen valamelyikbe.
2019. máj. 26. 12:01
 7/21 anonim ***** válasza:

😂



F

2019. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

A legtöbben sajnos nem néznek ki jól.

Az "átlag nő" kategóriákkal ápoltabb és csinosabb az utcán, mint az "átlag pasi".

2019. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

"Az "átlag nő" kategóriákkal ápoltabb és csinosabb az utcán, mint az "átlag pasi"."


Persze... amennyiben a sminket, a műkörmöt, meg a ruhát nézzük


Persze, ha a hájas testet is beszámítjuk, akkor azért azért gyorsan kiderül, hogy miért olyan népszerű a nők körében az "igazi férfi nem játszik csontokkal" duma...

2019. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglátok egy nekem tetsző pasit, ő egyik kategóriába sem tartozik, mert nem járok olyan körökbe, ahol rendszeresen megfordulnának hollywoodi filmsztárok vagy modellek. Másrészt nekem személy szerint nem tetszenek ezek a pasik, de persze értem, hogy hivatalosan ők a "jópasik", akikért minden nő odavan. Nem arról van szó, hogy nem néznek ki jól, egyszerűen nem tűnnek valódinak, a valóságtól elrugaszkodottak. Nekem, átlagos nőnek meg bőven elég átlag Jani, aki ezek szerint "subhuman".
2019. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!