Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire naiv vagyok?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy srác, sajnos. :D Napok óta folyton rá gondolok, nem bírom leállítani magam. Találkoztunk már többször is, de utána ignoráltam, mert csak dugás jött szóba, mindig. Nem akarok egy trófea lenni és tudom, hogy több nőben is utazik. Általában én írok neki és eléggé érdektelen, csak akkor lelkes, ha találkozni akar.


Először azt hittem, ez valami álca és így védekezik, azellen, hogy kimutasson bármiféle érzelmet is (ugye ,az nem pasis), de mostmár ebben se nagyon tudok hinni. Tisztességes, stabil kapcsolatot szeretnék. Hagyjam, ugye?



2019. máj. 26. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hagyd.
2019. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ha nem akarsz pofára esni.
2019. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ha nem alarsz beleszeretni és utána hónapokig, neadj isten evekig szenvedni amiatt mert ő nem akar kapcsolatot és csak megdugna párszor.
2019. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy, és írnod sem kellene neki.
2019. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!