Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vszínű belém van esve egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vszínű belém van esve egy elég fiatal lány, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok, ő majdnem 14 szal 13 még csak, interneten beszélgetünk, egyszer találkoztunk személyesen eddig, én nem akarok semmit tőle kicsit égő dolog lenne nekem..., amugy jófej megbántani sem akarom, érzem már közeleg a nap hogy megkell neki mondjam hogy idős vagyok hozzád, de ezt ő is tudja:) amugy van vmi ismerősötök akik hasonló korral járnak?
2010. júl. 7. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mondani neki hogy sajnálod de túl fiatal hozzád
2010. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
ha nem akarsz semmit , miért kérdezgeted hogy van-e ismerősünk. Egyébként, igen van ismerősünk, ha kivárod azt az egy évet vagy kettőt amit kétlek, hogy nem döntöd hanyatt akkor oké, de ha nem bírod és meg akarnád őt csalni, akkor haggyad inkább. Lefektetni meg semmiképp se , ahhoz még kicsi.
2010. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
én 13 voltam mikor összejöttem a 23éves barátommal.már 6éve együtt vagyunk.
2010. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, nem akarok semmit csak kivi vagyok ennyi
2010. júl. 7. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Most azzal miért bántanád meg, ha megmondod, hogy nem akarsz tőle semmit? Ha csak egyszer találkoztatok akkor gondolom nem vagytok egy pár.
2010. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én 14 voltam mikor összejöttem a 19 éves barátommal. Én már 15 lettem közbe, ő most lesz 20 és 8 hónapja együtt vagyunk. Ha érett testileg, lelkileg és gondolkodásmódja se a babákat teszi még ki akkor miért ne járhatnál vele? 4-5 év nem sok szerintem. Nálunk se gáz ez a 4,5 év.
2010. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
áhh azér meglátszik h fiatal elég komolytalanka még :D:D
2010. júl. 7. 17:01
 8/11 sonyk750i ***** válasza:
100%
Nekem van egy osztálytársam aki egy 25 éves fiúval jár, de ők megvannak. Fordítva nem tudom, hogy működnek, akit ismerek azok közt 1-2 év max. Légy őszinte annál jobb nincs! 19F
2010. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szerelmes lany elete ***** válasza:
Sok olyan par van hogy 14-18 tol felfele ez nem szegyen ha van esze es meg nem kisbabakent gondolkodik erett akkor szerintem meg semmi gond.Ha pedig egyaltalan nem akarsz tolle semmit akkor mond meg neki jobb hamarabb mig jobban beled fog zugni akkor meg jobban megfogod banni mond meg neki hogy nem akarsz tolle semmit es csak legyetek baratok!;)
2011. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én ebbe a hibába estem bele 18 éves fiut annyira megszerettem hogy mikor megkérdezte hogy lefekszek-e vele én egyböl igent mondtam neki szoval idáig ne juss el hogy téged is annyira megszeressen
2011. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!