Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért pár sztereotípia nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért pár sztereotípia nagyon igaz, nem?

Figyelt kérdés

- Mióta nagyon hosszú a hajam, még inkább megnéznek a férfiak, mint mikor rövid volt. Mondjuk lehet, hogy csak nekem ez áll jobban, de azt hiszem, akkor is a hosszú haj vonzóbb a férfiak java részének. Meg mindenki ismeri a szitut, mikor a szolis-póthajas, szétvakolt rondaságra rányomulnak a primitívebb férfiak, míg a gyönyörű arcú, rövid hajú, nem miniszoknyás, fehér bőrű nőt ugyanezek a férfiak leszürkeegerezik. Pedig az arc ég és föld, de az egyik a jó nő, a másik a kis senki. Mondjuk, ez nem csak a hajhossz kérdése. És rövid hajjal is érdekeltem a férfiakat, nem arról van szó, hogy az nem tetszik nekik. De hosszú hajjal azonnali érdeklődést kelt az ember sokkal több férfiben. Lehet ezzel vitatkozni, de aki átéli ezt a különbséget az utcán közlekedve, az tudja, hogy igaz.

- Pont voltam fodrásznál, és a nő másik állása magyartanár. És mondta, milyen szőke kisfiú van az egyik osztályban, hogy fognak dögleni utána a nők pár év múlva. És igen, a genetika elég kiváltságossá tesz pár férfit, akiknek egy áldás a csajozás, míg sokaknak kudarccal van dekorálva, mire révbe ér, ha révbe ér egyáltalán. És ez már 10 éves korban eldől sokakról, persze lehetnek olyanok, akik stílusos ruhákkal, edzéssel pozícionálhatják magukat a sikeresek táborában.


2017. szept. 10. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Enge személy szerint a "férfiak nem tudnak normálisan bevásárolni" és a klasszikus "minden férfi szexmániás" ami zavar, mert egyiket sem tartom igaznak, pl. saját magamra.


Gagyi sztereotípiák még:


Minden nő qrva

Minden férfi szereti a sört

Minden férfi odavan a "menő" kocsikért

Minden nő azonnal leszop, ha "menő" kocsid van

A férfiak a farkukkal gondolkodnak

A feketék jobb szeretők, meg óriásp**ük van

2017. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

A hosszú hajú nők azért sikeresebbek a férfiaknál, mert nőiesebbek. A rövid haj fiús.

És bizony-bizony, az igazi férfiak a nőies nőkhöz vonzódnak.

2017. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én szőke haju ferfi gyerekként ha visszagondolok aranyosnak tekintettek a tanárnők lehet ez is kozre jatszott de felnőttbe tök mindegy
2017. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
De sötèt hajuként ugyanez lett csak introvertalt voltam
2017. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
a fontos hogy te ki vagy és hogy tudod megmutatni
2017. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem Audrey Tautou sokkal nőisebb, mint Ann Coulter. Például. Vagy Ginnifer Goodwin, mint Chelsea Handler. De sok ilyen van. A hosszú haj feltűnő. Azt a nőt is megnézik, akinek nem fér fel a hájas segge a villamosra. Most nem azt mondom, hogy a hosszú haj ronda, hanem hogy azért mert valami feltűnő, megnézik, nem biztos, hogy tetszik. Mint a lila, zöld, egyéb haj.
2017. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező,mondd már el a leírásodban mi a sztereotíp? Mert a női hajhossz evolúciós szempontból is jobban vonzza a férfit,a genetikai adottség is teljesen tényszerű. Így igazából nem is értem mit akartál ezzel,csak hosszan taglaltál 2 tényt.
2017. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

#6


Nem igazán értek veled egyet, de ez nem baj, mert az ízlés egy szubjektív dolog.

Előbányásztál 4 nőt, ebből a 2 rövid hajú átlagos, a hosszú hajúak meg gyárilag rondák, ez így nem fair.

Elsősorban képzeld el a hosszú hajúakat rövid hajjal, egyenesen bányarémek lennének.

Akkor lenne igazi az összehasonlítás, ha ugyanaz a nő lenne hosszú és rövid hajjal, nem 4 különböző tyúk.

2017. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
#8 neked biztos bombázó barátnőid voltak, ha neked Audrey Tatou átlagos. Persze így csak méginkább sántít a felhozott példa.
2017. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

#9

Nem értem a válaszod, illetve a reakciód!

Leírtam, hogy az ízlés szubjektív dolog, ezért ezen ne vitázzunk.

Akkor most mi a fene bajod van?

Egyébként semmilyen nőre nem gerjedek, mert egy ÁTLAGOS heteró nő vagyok.

2017. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!