Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haver/ barát volt barátnőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haver/ barát volt barátnőjével összejönni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire van rendben ha összejövök a volt a barátnőjével egyik haveromnak? Elég jó barátok vagyunk, évek óta ott vagyunk egymásnak gyakorlatilag jóban rosszban. Nemrég összejött egy lánnyal, akivel pár hónap után szétmentek. Igazából mivel elég sokat buliztunk együtt és elég sokat találkoztunk is így többen volt időm beszélgetni vele , sőt volt, hogy nagyon sokszor hozzám jött, hogy adjak már neki tanácsot a sráccal kapcsolatban. Végül kiderült, hogy haverom nagyon elrontotta, mert ez a lány eléggé független, de hűséges típus, csak megvan a maga kis önfejűsége és haverom megpróbálta már beteges módon kalitkába zárni, mert ő nagyon szerelmes volt belé és mindenkitől elféltette. Gyakorlatilag a saját barátnőire féltékeny volt a lánynak, nehogy valami olyat mondjanak róla. Ebből a lánynak elege lett, viszont mivel mi elég sokat beszélgettünk, nagyon jól kijövünk, ő is azt mondta, hogy nagyon rosszul érzi magát emiatt, de velem teljesen másképp érzi magát és ez nagyon jólesik. Nekem mindig nagy elvem volt, hogy haver nőjére sose, mindig freindzone-ba raktam azonnal még csak meg se fordult a fejembe hasonló se soha. De ő egészen más. Teljesen elvitt, mint egy hullám magával és hát úgy alakult, hogy egyik este elcsattant egy csók és felkavarta az egész eddigi elveimet.

Azóta beszélgetünk mindennap és a lány is hasonlóan vélekedik rólam, de nem igazán tudjuk, hogy ezt mennyire kéne. Mert értitek..mikor végre találsz valakit, akivel passzoltok, csak ő rossz emberrel kezdett pont, de neki köszönhetően esélyetek nyílt, hogy találkozzatok és most vele minden olyan, mint soha azelőtt, mit tennétek? Lemondanátok a saját boldogságotokról, hogy a barátotok lelkét ápoljátok vagy félretéve a másik sértettségét engednétek annak, hogy igenis megérdemlitek a boldogságot?


Haverom nagyon össze van törve a szakítás miatt. A lány egyáltalán nemvolt szerelmes, ezért se tudta hitegetni tovább őt.

Szerintetek??


Azért kérdezem itt, mert kíváncsi vagyok objektív véleményekre, hogy ezt mások, hogy látják? Voltatok e már ilyen helyzetbe?

26/F 22/L


2019. máj. 27. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tenném.
2019. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem jönnék össze vele!

Gondolj bele, van egy csak akibe szerelmes vagy,szakítotok te teljesen padlón vagy,majd a haverod/barátod elkezd járni vele...

2019. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vágom. Mert nekem volt egy lány az életemben, aki ugyanígy felfordított mindent, de azért vele együtt voltam masszív 3 évig. ÉS ha belegondolok egyedül őt nem tudnám elnézni, ha összejönnének.

De itt azért nagyon más a szitu. Ezzel a lánnyal haverom csak 3 hónapig randizott szinte.

2019. máj. 28. 10:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Az tök mindegy! Ha ennyire kivan, akkor nyilván voltak/vannak érzelmei. Ha ennyire rá vagy indulva a csajra, akkor beszélj először a haveroddal legalább.
2019. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a baratsag nem fontos a reszedrol, akkor tedd meg. Mert ezzel a baratsagnak vege, ha megsem, akkor kesobb lesz ennek bojtje. Nem hinnem hogy ez a dolog igy, megeri hosszutavon.
2019. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rockarc ***** válasza:

Az ido nem szamit, csak az erzesek. A baratod meg ha az aldasat is adja ratok, benne akkor is marad tuske. En a helyedben semmilyen korulmenyek kozott nem tennem. Marmint, ha nem akarod kockara tenni a baratsagotokat.


43F

2019. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát csak mérlegelni már nem is tudom, hogy melyik jelentene többet. Hogy egy barátommal kibéküljek, mellette eldobjam azt a lányt, akire úgy érzem, hogy eddig vártam vagy megtartani a lányt és elveszteni egy barátot. Valahogy nem érzem jogosnak ezt a viselkedést felőle. Most is haragszik rám, hiszen ugye a lány hozzám jött oda kb. sírni haverom miatt, hogy fenyegeti őt, ha elhagyja valami hülyeséget csinál és kérleli, hogy maradjon vele, meg hogy nélküle nem ér semmit az élete. És én mondtam a lánynak egy olyat, hogy szánalomból senkit ne fogadunk vissza, meg sajnálatból. És ez kibukott a lányból az egyik veszekedésnél, hogy még én is látom et az egész helyzetet, hogy mit csinál és, hogy én ezt mondtam. Nem volt benne rossz szándék tényleg csak ezt mondta, de ezt fel is vállaltam, mert ez szerinte igaz. Csak haveromnak ez most úgy jön le, hogy én azt tanácsoltam, hogy véletlenül se fogadja vissza őt a lány, pedig ilyet sose mondanék. Tényleg sose beszéltem a barátom ellen és mindig biztattam őket, de már most eleve haragszik rám és én valahogy nem tervezem elengedni ezt a lányt, főleg nem egy ilyen húzása után a haveromnak, hogy ilyeneket terjeszt róla, így elferdítve a szavaim.
2019. jún. 3. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:

A te álláspontod egyértelmű. Igazából itt mindannyian azt mondtuk ne, de te úgyis meggyőzöd magad az ellenkezőjéről. Ezt is megértem. Voltam hasonló szituban, kikértem idegenek véleményét, nekem is mindenki azt mondta ne. Persze mentem a fejem után, mert háténaztánmajdtudom. A végén nyilván óriási sz@r lett az egészből és a mai napig bánom a dolgot pedig eltelt kb 10 év.

Na mindegy is, csak az a lényeg, hogy vannak dolgok amiket az ember csak a saját kárán tanul meg, úgyhogy hajrá járj a lánnyal, aztán hátha te leszel a kivétel, aki erősíti a szabályt..


#2 és #4 voltam :)

2019. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek kersz tanacsot ha ugyis tudod hogy nem tervezed hagyni a lanyt? Az hogy a srac ilyen az egy dolog, benne van a fajdalom meg a sertetseg... lesz ez rosszabb is ha osszejossz a csajjal, es lam, mar is igaza lesz abban amiket mond 😉 26 evesen mar lehetne annyi eszed hogy tudd mi eri meg es mi nem. Hogy tudj merlegelni megfeleloen, de te nem tudsz. Elore latom hogy ha par ev mulva is de ugy fogod ezt banni hogy az nem igaz 🙂
2019. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!