Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyen ha szűz vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyen ha szűz vagyok 24 évesen?

Figyelt kérdés

2019. máj. 28. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak neked az. Tényleg! Miért szégyen ez számodra?
2019. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Való igaz a saját bénaságom miatt vagyok még az de itt a gyakori azt lehet olvasni hogy ha elmúltál 20 akkor gáz vagy
2019. máj. 28. 10:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Ide nagyrészt csak unatkozó tizen/huszonéves szüzek járnak trollkodni. Ne vedd őket komolyan.
2019. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ
2019. máj. 28. 10:40
 5/12 anonim ***** válasza:
igen igaz huszonéves szüzek trollkodnak itt. mint amilyen te is vagy
2019. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem trollkodás, és nem vagyok szűz, szóval ezt benézted, kisgyerek.
2019. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért mert hapi vagy.. És nem tanulni kellet volna vagy gépezni egész fiatal korodban ,ha nem kijárni ismerkedni.
2019. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért most nem vagyok fiatal?
2019. máj. 28. 11:14
 9/12 anonim ***** válasza:
a válasz a kérdéskiírónak szólt mert az mindíg a kérdés kiírónak szól ha nincs külön megjelölve a válaszíró száma. ha az oda van írva akkor a válaszíró a válasz címzettje. szóval ki nézett be micsodát csiragyerek?
2019. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben nincs semmi szégyen, ez nincs korhoz kötve. Sőt, nekem jelenleg pont egy olyan srác tetszik, aki veled egy idős és még nem volt lánnyal. Nincs vele semmi baj (vagy legalábbis még nem derült ki) csak nem ismerkedik könnyen, és nem éri be akárkivel. Hidd el attól, hogy valaki már szexelt sem több, sem kevesebb nem lesz.

23/L

2019. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!