Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért akarnak rendelkezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarnak rendelkezni a férfiak szabad ideje felett?

Figyelt kérdés

Már régóta megfigyeltem ha pihenek vagy szabadságon vagyok akkor nem hagynak békén mindíg valamit kitalálnak csak h meglegyen nyugalmam ... Szerintem direkt idegesíteni akkarnak.

Most ha pihenek azt azért teszem mert szükségem van a lelki békén fenntartásához de indíg zaklatják ráadásul soknak értelme sincs .. Miért kell ezt csinálni.Anyám is pont abban a pillanatban szól h vigyek neki valamit mikor leülök képes megvárni és akkor mondani h vigyek neki valamit.Vagy ha szabadságon vagyok kitalálnak valamit h csináljak. Miért akarják tönkretenni az idegrendszerem nem értem. Én se csesztetem őket akkor ők miért ráadásul maguk is megtudják csinálni sokszor amit kérnek nem értem



2019. máj. 28. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Talán költözz el anyuci mellől.
2019. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak miért használják ki a nők munkaerejét? Miért alap a pasiknak hogy a lélekölő, naponta ismétlődő otthoni munkákat a nőkre lőcsöljék, amíg ők pihengetnek a "lelki békéjük " érdekében? Na ezért. Hogy ne tespedjenek folyton, miközben napi szinten kiszolgáltatják magukat.
2019. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

A férfiak miért akarnak rendelkezni, hogy a házimunkát teljes egészében a szintén dolgozó nő végezze? És miért szabják meg egyesek, hogy kivel és mikor találkozhat a párjuk?

Kb ilyen szinten általánosító és buta a kérdésed.

2019. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom pont a hozzàllàsod miatt élsz felnőttként is az anyukáddal.
2019. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Rossz helyen kérdezel, itt 90% a gyerek mellett otthonlévő nők aránya. A felének most is ott ordít a pulya a háttérben, amíg a választ pötyögi.
2019. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

"A nők miért akarnak rendelkezni a férfiak szabad ideje felett?"


"A férfiak miért használják ki a nők munkaerejét?"


Mindkettőre ugyanaz a válasz:


Mert hagyjátok.

2019. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagymamámmal élek egy házban én nem kérem szinte semmire. Nagyrészt kűlfőldön dolgoztam de már nem bírtam h nincs időm meg a sok stresszt. Haza kellett jönnöm.. Most ha kiveszem egyalbérletet akk meg a munka helyre vagyok ráutalva ott meg. Ugyan ittvagyok H valaki basztatni fog. Nem én kértem h szülessek meg én csak nyugalmat akkarok. Már annyira elegem van az êletből h már semmit se akkarok csinálni dolgoztam eleget... Két hete vagyok itthon de olyan dolgokat akkarnak velem megcsináltatni ami jól van ahogy van csak a béreket állatka szívni. Ha nem szaporodott volna akkor most nem lenne gondom. Áhhhh rajtam múlna inkább mégsem születtél amennyi stresszel jár az élet annyit nem ér az egész. Ês a stresszek nagyrésze felesleges...
2019. máj. 28. 11:49
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Kiskamasz hiszti. "brühühü, nem én akartam megszületni, úgyhogy tatrsatok el, meg szolgáljatok ki amíg éltek, mert az nekem jár" Hát nem jár. Max a pofád, az jár...
2019. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Örülj, hogy ott lakhatsz. Gondolom nagyanyád nem tini, így alap, hogy segíted, ha már ott élhetsz. Ha nem tetszik lehet menni albiba és ott pihengetni
2019. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Sürgősen keress fel egy pszichiátert, mielőtt kinyírsz valakit! Nagyon beteg vagy!
2019. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!