Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy? Miért így kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy? Miért így kellett megtudnom?

Figyelt kérdés
Utólag vallott szerelmet egy pasi akivel iszonyatosan egymásba estünk. De végül nem lett semmi, kiszálltam a dologból, nem kevés töréssel. Miért utólag vallotta be hogy szerelmes belém? Mi értelme volt egyáltalán elmondani?

#szerelem #Utolag
2019. máj. 28. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Várj! Felhívom és megkérdezem tőle!
2019. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ezt honnan tudjuk? Csak tippelhetünk.

Pár eshetőség:

- kapcsolatban volt

- kapcsolatban voltál

- azt hitte, hogy kapcsolatban vagy

- padlón volt, és azt hitte, úgyis csak elszúrná...

De ezt igazán tőle kéne megkérdezni.

2019. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Szexkapcsolat, mi? Hagyjad már. Szerintem csak érdekében állt ezt mondani. Ha addig nem tett semmit, nem szeretett, ne aggódj.
2019. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Hogy érted azt csak hogy utolag mondta el ? Nyilván nem volt bátorsága cselekedni amikor kelllett volna.
2019. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lehet meg is kérdezem.

Dehogy volt szexkapcsolat.

Oké, én is inkább arra voksolok hogy nem volt bátorsága cselekedni míg adott volt a szituácó. De miért kellett utólag visszaigazolást adni arról, amire akkoriban vártam és nem kaptam meg. Értitek?

2019. máj. 28. 13:22
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Be volt tojva a saját érzéseitől, vagy nem volt eléggé biztos a te érdeklődésedben. Vagy volt neki más is a képben. Kérdezd meg tőle, hogy miért nem lépett!

Amúgy a férfiak sokszor lassított felvételben működnek. Nekem olyan is volt, hogy valaki 5 év után keresett fel, hogy tudja hogy velem milyen jó lett volna. Na köszi...

2019. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Szóval, egymásba estetek, de ő csak utólag mondta... Én ezt nem értem.

Amúgy, ha ott volt a lehetőség és nem élt vele, és ilyenkor dobja be, ez csak duma. Csak b-ssza a csőrét, hogy egy lehetőség ugrott.

2019. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt tudtam én hogy kellettem volna akkoriban. Volt erről szó, hogy valamit érez, de a mertékét nem. De már nem számít, csak bosszantónak találom hogy most derült ki a dolog. És a miertjét nem értem. Gondoltam hátha valami hozzá hasonló cipőben járó férfi tud okosat mondani. 😄 Igen. A pasik nehéz felfogásúak. Már feltűnt 😄
2019. máj. 28. 17:19
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

De szerelmet vallott?

Nem kezdeményezést?


Ha igy van, akkor biztos később rájött, hogy fontos vagy számára, csak bizonytalan volt...

De ha neked tetszett, vagy tetszik még, akkor szerintem adj neki esélyt...

2019. máj. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Zagyvasag az egesz. Te is kavarodott egy ember lehetsz, nem a ferfiak a lassu felfogasuak. Egy idiotabol altalanoitasz, aki hulyitett... Ha meg ennyit serultel benne, akkor tenyleg nem szeretett. Csak tovabb akart szorakozni, ezert modta. De hiaba mondjak. Zard le.
2019. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!