Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként szerelmes vagyok egy másik lányba. Hogyan tovább? 15/L

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, most ballagtunk, de hál'isten nyáron is sokat látom. Egyszerűen lehetetlen nem szeretni, testileg is vonzódom hozzá, egyszerűen gyönyörű. Olyan, mint egy kis tündér. Nem írom le a külsejét, elég annyi, hogy lélegzetelállítóan szép. Emellett nagyon kedves, megértő, és mindenkit meghallgat, de sajnos már több fiúval is járt (mondom, hogy lehetetlen nem szeretni, ezt mások is észreveszik). Imádom nézni, ahogy beszél, a gesztusait, ahogy jár, mikor nevet... nagyon szép. :)

Nem vagyunk annyira jóban, csak egyszerűen osztálytársak, de mindig kedves velem, meghallgat. Volt olyan is, hogy követtem távolról, mikor ment haza. Egyszer elloptam a hajpántáját, mert olyan finom illata volt, de pár nap múlva visszatettem oda, ahonnan elvettem, szóval nem lett belőle komolyabb gond. Más középiskolába megyünk, és félek hogy nem láthatom és elveszítem. Így is csak az osztály miatt találkozunk.

Ti elmondanátok őszintén az érzéseiteket, vagy titkolnátok? Nagyon félek attól, hogy nem viszonozza.

Mit tennétek?

Csak normális válaszokat, és minél többet. :)


2010. júl. 7. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
sztem pont jó, h nem egy suliba mentek tovább. ideje elfelejteni. majd kinövöd ezt a dolgot, előbb-utóbb emgtetszesz egy fiúnak, és vele fogsz járni, és akkor elfelejted ezt, h régen neked egy lány tetszett. sztem egyszerű kamaszkori fellángolásról van szó. még akkor is van esély h nem vagy leszbi, h most a fiúk egyáltalán nem tetszenek. ezt a csajt meg úgyis elfelejted, ha nem találkoztok, ez biztos.
2010. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1.)hagyd, mert ha elmondod neki akkor nagyon rosszul járhatc (egész városon belül kigunyolnak ...)



2.) ha vonzódna lányhoz azt már észre lehetett volna venni rajta

2010. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is tudd meg mi a véleménye a melegekről/leszbikusokról, és abból következtethetsz, hogy megéri-e. Ez persze nem azt jelenti, hogy te leszbikus vagy, csak van rá hajlamod, később kialakul.

Amúgy teljesen meg tudlak érteni hidd el...

2010. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!