Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul mindig a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul mindig a barátom anyukája? Mi baja van? Már idegesít.

Figyelt kérdés

Barátomnal alszok ma is és mikor kimegyek a szobából mindig nagyon néz.. Pisilni megyek, fürdeni néz én nem tudom mibaja

Meg ha bejon a szobába akkor is csak néz engem


2019. máj. 28. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem biszex és nagyon bejössz neki is.
2019. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátodnak említetted? Hatha ő tudja. Vagy esetleg ki tudja puhatolózni.

De az is lehet hogy valami furcsát lád rajtad.

Vagy azt figyeli hogy terhes vagy-e:D.

2019. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És közben beszél is hozzád/párodhoz?


Ha sokáig csinálja esetleg csendben,kérdezd meg mit szeretne. Ha nem érti,mond azt,hogy azt hitted szeretne valamit,azért néz rád.


Lehet ez csak rossz megszokás vagy nem veszi magát észre. Így kibillentheted.

2019. máj. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bejössz neki. De tényleg az lenne a legkorrektebb, ha megbeszélnéd vele. Hozd fel a témát neki, hogy azt figyelted meg, hogy ő téged nagyon sokszor néz, ami furcsa számodra, és szeretnél rákérdezni, hogy mi ennek az oka.

Lehet amúgy, hogy csak egy négyszemközti beszélgetést szeretne veled a barátoddal való kapcsolatotokról, vagy hasonló.

2019. máj. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a fiát nézegethette otthon évekig, most hogy van valaki új inkább már téged néz. :D
2019. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néz még mindig,mert nem érti mit keresel ott !
2019. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!