Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi-nő barátság létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi-nő barátság létezik?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm akivel mindennap beszélünk telefonon,facen,viberen szinte mindenről,heti többször átjön hozzám beszélgetni,létezhet,hogy többet érez irántam?

Nem akarom elveszíteni,mert nagyon élvezem a társaságát.

Ő 32 én 23


2019. máj. 29. 01:41
 1/10 lilla64 ***** válasza:
53%
Igen.Nekem is van egy nagyon jó barátom,akivel mindent meg tudok beszélni.
2019. máj. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb mint némelyik barátnő
2019. máj. 29. 04:40
 3/10 érdeklődő35 ***** válasza:
63%

Igen. Lérezhet.

De persze a barátságtól függetlenül bejöhetsz neki, és szívesen szexelne veled, de mert a barátságotokat ő se szeretné veszélyeztetni, nem tesz célzást rá

2019. máj. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Létezik, ha egyikőtöknek sem jön be annyira a másik, hogy összejöjjetek vele. Inkább nő-nő barátság nem létezik.
2019. máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Létezik, csak nem mindenki tapasztalja meg. Nem vonzódunk mindenkihez, akivel amúgy emberileg jól kijövünk.
2019. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Hosszú évek óta pasi a legjobb barátom. Napi szinten beszélünk, mindenről. A mellettem lévő szerelmeimnek el kellett Őt fogadni, ez evidens volt a részemről.


Persze vannak barátnőim,de Ő az, akivel mindenről tudok beszélni és nagyon adok a véleményére, hiszen tökéletesen ismer engem, bölcs, jószándékú és ami még nagyon fontos:őszinte.

2019. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Ez most lehet durván fog hangozni, de azt vettem észre, hogy a csúnya embereknél igen, a szépeknél annyira nem. De csak azután pontozz le, hogy elmagyaráztam.


Tizenéves koromban velem fordult elő többször is, hogy tetszettek lányok és aztán mivel nem tudtam hogy kell helyes módon csajozni, ezért barátkozni akartam velük. Persze ebből sosem lett semmi, csak barátság, ők pedig elutasítottak, miután (akár több mint egy év elteltével) bevallottam mit szeretnék.

Huszonéves koromra a fordítottja lett. Aki lányokkal jó barátok lettünk, ott azok estek belém és akartak tőlem többet. Azóta nem hiszek a férfi-nő barátságban.

Illetve fiúknál még nem is csak a külső számít, hanem hogy tökös, férfias viselkedésűek legyenek. De ez a lényegen nem változtat.


Akiket manapság látom, hogy férfi-nő barátságról beszélnek, azok vagy maguk nem vonzó emberek, vagy nem vonzó barátaik vannak (pl. egy szép csaj, átlagos kinézetű srác barátokkal akik mind akarnak tőle valamit). Én ezt tapasztaltam eddig.

2019. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Megszepultel huszonevesen?
2019. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdésekkel mindig az a baj hogy vannak akik hisznek benne , es vannak akik teljességgel elutasítják. Nincs átmenet.

Én hiszek benne, mert nekem is vannak férfibarátaim. Van aki úgy lett az hogy az egyik legjobb barátnőm pasija, hozta programokra stb, megismertük és nagyon kedveljük. Összebarátkoztunk időközben. Ettől ők meg halál szerelmesek egymásba és nagyon aranyosak. De egy férfi sok dolgot más perspektívából lát, átlátja a férfi logikát, egyszerűbben old meg dolgokat sokszor,jó tanácsokat tud adni.

Másik férfi barátom, szintén ennek a baránőmnek a gyerekkori barátja es az ő kapcsán ismertem meg. Neki is van barátnője. Ettől mi még lehetünk barátok akinek sok mindent el tudok mondani, ő is nekem/nekünk lanyoknak a tarsaságból de ez nem változtat azon hogy kapcsolata van akivel boldog.

Szóval szerintem létezik, ha két/több emver szimpatikusnak találha a másikat, jól elbeszélgetnek, jókat nevetnek, segítenek a másiknak ha kell mit számít hogy farka vagy puncija van.

Nem feltétlen érez többet. Ettől függetlenül lehet hogy szí esen megfektetne mert amúgy vonzó vagy, de ha tényleg barátok vagytok, nem fog próbálkozni.

2019. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valahol létezik, valakinél meg kiderül, hogy csak a dugást készíti elő.
2019. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!