Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos szingli lányok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos szingli lányok, ha egy férfi udvariasan utalna rá hogy szeretne szeretkezni veletek, vagy netán pénzt ajánlana, mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 15:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%

Annak, aki privátban akart nyomulni, üzenném, hogy, igen, csini vagyok és szép. :D

De szóba se állok olyannal, akinek megfordul a fejében, hogy ilyen ajánlatot tegyen. És olyannal se, akinek rossz az írásképe. :)

2019. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a 7-es választ.


Jöttünk ki barátnőmmel egy V.kerületi szórakozóhelyről, és egy szálloda előtt állt a pasas egy barátjával. Megállítottak, hogy luxus lakosztályuk van, jacuzzival, pezsgővel és adnának X eurót, de ha viszem a barátnőmet is, akkor a dupláját. Röviden ennyi.


Aki azt írta, hogy 2 oka van, hogy nem fogadják el az ilyen ajánlatokat a lányok...Te krvra el lehetsz keseredve, ha szerinted ekkora rib*ancok a nők és hogy a pénz meg a jó külső elég...gondolom te egyikkel sem rendelkezel és ennek tudod be a sikertelenségedet is.

2019. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy lehetne ezt udvariasan megkérdezni? :D Sehogy, magadat égetnéd be legjobban.

Legalább nevetnék egy jót, és elkönyvelném, hogy végtelenül szánalmas az illető.

20/L

2019. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
#11: felröhögtem a kommenteden. 😃😂👍
2019. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Imádom a privátban nyomuló balfszokat.
2019. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 érdeklődő63 ***** válasza:
55%
egy ilyen kérést nemcsak hogy meg lehet udvariasan fogalmazni, hanem úgyis, hogy el fogadja az ajánlatot az aki azt képzelte magáról hogy soha nem tenné meg. cdak megfelelő szintű kommunikációs képesség szükséges hozzá
2019. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

#16:

Ha ez alatt azt érted, hogy megszólítod, ismerkedtek, elhívod randizni, hetekig udvarolsz neki, és kölcsönösek az érzelmek, akkor igen, fel lehet úgy tenni a kérdést, hogy ne verjen szájba.

2019. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%

Hogy felvan itt minden nő háborodva :D

A legtöbb pasi csak a szexre megy valaki pènzt ajánl èrte, valaki a csillagokat is lehazudja ki, hogy csinálja de szerintem nem kène játszmázni èn rèszemről az őszintesèget jobban adom.


Velem volt is olyan, hogy első találkán megmondta telibe a pasi mit akar, külsőre nem volt az esetem de annyira tetszett, hogy vègre egy őszinte ember meg amúgy jófej volt, hogy belementem. Èletem legjobb szexei voltak vele majdnem egy èvig heti többször összejârtunk.


Nyugodtan lehet lekvázni engem, a legtöbb nő ha a pasi bejön neki kicsit kèretik maguk aztán belemennek.


A szex az èlet rèsze ha van 2 szingli mièrt ne èlvezzèk egymást ha akarják.


De az őszintesègel mindenki többre megy mint a játszmázásokkal.

2019. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
17* nem úgy értem, mert akkor úgy írtam volna hogy hetekig udvarolok és utána lesz testi szerelem. vagyis abból amit írtam az következik hogy a megszólított lány 30 perccel később már szépen vetkőzik mosolyogva saját akaratából. az hogy a te ismerkedési szándékodat szájba veréssel jutalmazzák a nők, amennyiben hímnemű vagy, az nem az én problémám hanem a tied.
2019. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#19:

Nőből vagyok. Eddig sajnos még nem futottam össze olyan csodás hím példánnyal, aki ilyen varázslatra képes.

Olyannal igen, aki azt hitte magáról, hogy ő képes erre, de csak egy otromba fráter.

2019. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!