Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos szingli lányok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos szingli lányok, ha egy férfi udvariasan utalna rá hogy szeretne szeretkezni veletek, vagy netán pénzt ajánlana, mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 15:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

18-as. Igazat kell hogy adjak. Az összes férfi frusztráció mögött a meg nem élt szexualitás áll.


Akik itt sírnak hogy nincs nő, meg elutasítják őket, azoknak is a szexuális elfojtás fáj annyira, mivel ez egy ösztön. A párkapcsolat, a társas élet csak azután jön. Az udvarlás is a szex előcsarnoka. Az összes férfi papucskodás is a szex miatt van.


Itt az egyedüli kérdéses dolog a nő hozzáállása. Vagy kell neki az a férfi, vagy nem. A nő a befogadó, a nő dönt. Még abban az esetben is, amikor egy kőgazdag szuperférfi úgymond felszedi a porból. Ha zárva a kapu, akkor nem megy be a százados. A férfi csak jelentkezik, és ez így is volt amíg világa a világ.

2019. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
20* nem csodálom hogy nem futottál össze hozzám hasonlóval. nagyon kevés ilyen képességekkel rendelkező hím lehet mint amilyen én vagyok
2019. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Én akivel járni akartam, annak udvaroltam, nekem az egész lénye kellett. Sosem vittem ágyba azonnal, a legédesebb időszak az addig volt, amíg nem történt meg a dolog, csak ment a fantáziálás, a játék egymással. Mondom ezt férfiként.


Voltak egyéjszakás kalandjaim is, de az nem az én világom. Fizikálisan hányingerem volt utána, mert egy idegennel voltam úgy, hogy holnap simán egy másvalakivel lesz. A fizikai kielégülésen kívül nem jelentett semmit, az meg nekem akkor nagyon kevés volt.

2019. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Az lenne a reakciom h: A jo edes k#rva anyadat! :)
2019. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
23 az ilyen pasi mint te ritka mint a fehèr holló
2019. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

25-ös. Általában a körön kívül álltam mindig is. Nálam mindennek és mindenkinek lelke van, egy azonos időben és térben élő közösség vagyunk. Az ember meg szellemi lény, bár ezt a mai profitorientált világ igyekszik elnyomni, és az egót és a birtoklási vágyat erősíteni.


Ez nálam semmit sem ér, én az érzéseim szerint élek. Te, én, ők, mind ugyanazok vagyunk. Egymásra van szükségünk, nem a műanyag vackokra és a pótcselekvésekre. Egy kapcsolat sem csak a testiségről kellene hogy szóljon.

2019. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 érdeklődő63 ***** válasza:
24* nagyon kemény, de könnyű eset
2019. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#27es !!! En vagyok a #24es & nem egy ilyen alpari tahot nem kuldenek el cizellaltan, hanem gyorsan pontosan ahova valo.. gusztustalan.. Miert eros ra a kifejezes.. ???
2019. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 érdeklődő63 ***** válasza:
28* félre ne értsd amit mondtam, nagyon jól teszed ha az anyjába küldesz minden tapló parasztot. magamról beszéltem mikor azt írtam könnyű eset vagy mert engem biztos hogy nem küldenél el sehova. sőt.....ja és a könnyű eset jelzőt ne vedd negatív minősítésnek mert nem az. csak nekem lennél könnyű. másnak biztos hogy beton kemény vagy
2019. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Megmondanám neki, hogy köszönöm, de nem élek a lehetőséggel.
2019. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!