Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha olykor csak 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha olykor csak 3 naponta keresitek a nőt, akkor nem igazán érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Én is szoktam keresni a pasit, de van, hogy én írok utoljára és legközelebb csak napokkal később jelentkezik. Így nincs is kedvem válaszolni neki, mert számomra ez baromi sértő.

2019. máj. 30. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlen, tudod egy FÉRFInek vannak egyéb dolgai is!


Család, munkahely, hobbi, gyerek, ex-nej, másik barátnő,...

2019. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Olyan férfiról van szó, akinek nincs családja és elvileg nője sem😀

2019. máj. 30. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Így van, aki nem keres annak nem hiányzol. Amikor van barátnőm minden nap keresem, írok neki, örülök, ha beszélni tudok vele
2019. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést...akkor legjobb lesz ha nem is írok már neki. Velem ne szórakozzon🙄
2019. máj. 30. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Azért nem mindenkit egy sémára hùztak.Hogy akkor azt mond,hogy egy valaki itt megerősített,akkor tuti tesz rád,és még szórakozik is...

Lehet elfoglalt attól függetlenül,hogy egyedülálló.Élete még lehet azon kívül is.

2019. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem biztos, hogy nem érdekled, lehet, hogy neki egyszerűen nincs igénye állandó kommunikációra, főleg ha mellé még elfoglalt is. Én ugyan nő vagyok, de akármilyen szerelmes vagyok nekem a 2-3 nap kommunikációs szünet teljesen alapnak számít ilyenkor, a chat amúgy se ad hozzá semmit egy kapcsolathoz számomra.

Viszont ha ez is a helyzet, akkor is érdemes elgondolkoznod, hogy kell-e ez neked, mert ha ekkora eltérés van az igényeitekben, akkor az hosszútávon mindig konfliktusforrás lesz köztetek, nem biztos, hogy érdemes erőltetni. Persze az is lehet, hogy tényleg nem érdekled, egyáltalán nem kizárt, csak azt akartam kihangsúlyozni, hogy nem minden esetben van erről szó.

2019. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Lehetne itt természetesnek venni , hogy elfoglalt meg stb, de nem ez az igazság, ha friss kapcsolatról van szó akkor egyértelmű mikor keres csak téged.
2019. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!