Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha exem legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha exem legjobb haverjával vagyok “összejövőben”?

Figyelt kérdés

Exemmel egy hónapja szakítottunk, egy évig voltunk együtt de már kihűlt a kapcsolat mindkettőnk részéről. De részben ezért is fogadott el egy lehetőséget, hogy minimum 1-2 évre külföldre költözött.

Mikor még együtt voltunk haverjával nem igazán voltunk sehogy, néha hülyéskedtünk csak. De volt egy eset mikor megtudtam, hogy bejövök neki. Ez jó pár hónapja volt.

Mióta exem elköltözött az egy dolog hogy engem nem keresett, de még a haverját is alig egy hónap alatt.

Egy rendezvényen találkoztunk két hete, azóta jópárszor találkoztunk és nem vagyunk egymásnak közömbösek.

Mit gondoltok erről? Nagyon gáz lenne ha össze jönnénk vagy valami lenne köztünk?



2019. máj. 30. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem, de az igen, hogy ezt megkérdezted!
2019. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rockarc ***** válasza:
43%

Igen, ellenjavallt. Mas kerdes, hogy lathatoan semmibe veszed az ilyen iratlan szabalyokat, mert mar talalkozgattok. Tenyleg mar csak o maradt az utolso, akivel osszejohetnel? Mas kerdes, hogy akkor sem kene.


43F

2019. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
I g e n.!
2019. máj. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem volt semmi a baráttal, amíg még az exeddel együtt voltál, ténylegesen csak utána történtek a dolgok, akkor semmi baj nincs vele.

Ti exxel már szétmentetek, semmi közötök egymáshoz. Azzal jössz össze akivel akarsz. Ha bírjátok egymást, nehogy már csak azért meg se próbáljátok mert haverok az exeddel. Kit érdekel? Már semmi közötök nincs egymáshoz az exxel.

A másik sráccal meg 2 független, szabad ember vagytok akik kedvelik egymást. Hajrá:) Sok boldogságot.

2019. máj. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon!
2019. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Azért az összejövés és az, hogy szexeltek, nem ugyanaz. Ha csak néha megfektet, szerintem a haver sem fogja másnak reklámozni. Nekem nem tűnik ez akkora barátságnak, de én is kihagynám.
2019. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!