Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy szoktatok reagálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szoktatok reagálni, ha a szerelmeteket bántják?

Figyelt kérdés

Nem fizikálisan, hanem pl. azt mondják, hogy csúnya, nem helyes, egyéb verbális zaklatás, valamiben korlátozzák, stb.

Én elég leszarom típusú ember vagyok, nem nagyon veszem fel, ha valaki engem bánt. De ha őt bántják, mindig nagyon nagyon dühös leszek, és semmilyen indokot nem tartok elfogadhatónak arra, amit az illető mondott/tett.


2019. jún. 1. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Alap, hogy megvédeném!
2019. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Engem az dühít fel, ha valaki nem képes kiállni magáért, megvédeni magát az ilyen helyzetekben. Vagy peregjen le róla, vagy álljon a sarkára és ossza az észt.. De ne menjen le kutyába, mint egy szürke nyuszi... mert azért bepipulok. És lehet azért, mert nem voltam ott mellette, mivel ilyenkor én azonnal kezelésbe veszem az illetőt. De ez teljesen mindegy, hiszen nem tudok mindig ott toporogni az árnyékában és nem is szeretnék. Viszont a szerencsétlen attitűd a halálom. És igyekszem kerülni az ilyeneket. Ezért erősen nehezményezném, ha pont az lenne ilyen akit nagyon szeretek.
2019. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó esetben az ilyen leginkább óvodára emlékeztető csúfolódást fel se veszi, mert tisztában van azzal ki ő, mik az erényei és kikre számíthat.


Az ilyen beszólogatósoknak meg amúgy is a legrosszabb, ha nincs reakció, mert akkor "elmarad a móka"


Nagyobb baj, ha családján belül történik, mert az kb. védhetetlen, nálunk van pár ilyen viszony. Sajnos.

2019. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!