Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mit lehet reagálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit lehet reagálni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki korábban is ismerkedni szeretett volna velem, de voltak olyan megnyilvánulásai amik nagyon nem voltak szimpatikusak, szóval megmondtam akkor neki, hogy szerintem hagyjuk egymást. Évek óta nem beszéltünk. Tegnap este küldött egy integetést majd egy nevetős hangulatjelet. Erre mégis mit lehet válaszolni? Aki ismerkedni akar, miért nem tud legalább egy sziát írni, vagy azt, hogy mi a célja? Egyébként nem akarok beszélgetni vele, és párom is van, csak nem szeretnék bunkó sem lenni,ìgy meg sem nyitottam inkább.

N


2019. ápr. 7. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ..nem foglalkoznék vele..
2019. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Semmit... Amúgy, ha annyira nem érdekel, akkor minek írsz ki róla kérdést?!😎
2019. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell. Ezt megcsinálja 20 emberrel, nem sok energia, mert írásra, vagy mizura sem pazarol időt, de mivel nagy szám, valaki úgyis horogra akad.
2019. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki, mert más is küldött már nekem ilyen "integetést" egyetlen szó nélkül, és nem értem ebben mi a logika. Tehát ha van olyan ember itt, aki ilyeneket küldözget, az elmondhatná, hogy ebben mi a lényeg.


A párom tud róla, mindent elmondunk egymásnak.

2019. ápr. 7. 14:46
 5/6 A kérdező kommentje:
#3: Jaj ìgy már értem. Köszönöm! Elég szánalmas próbálkozás. Akkor sem jönne be, ha egyedülálló lennék.
2019. ápr. 7. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
# 4 Nincs lényege meg értelme. Nem mindenkinek adatott meg a gondolkodás képessége.
2019. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!