Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet normális pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális pasikat találni?

Figyelt kérdés
Legyen már ez a kérdés is kipiálva mára.
2010. júl. 7. 21:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a Megasztáros Tilla? :D Szó mi szó, nem ő nem állítja el a lélegzetem :D Egyébként interneten nem keresek társat :)
2010. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Én is normális vagyok :), talán túúl normális is, nem (annyira) bulizós, nem menő, nem alkoholista, az ilyenek meg nem kellenek a nőknek :D Egy részüknek izomagy kell, másikuk pénzéhes, a többi meg... aki normális pasit keres az nem az én környékemen lakik :)
2010. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

22:26:

Tillát a 2. oldal alján említette valaki. De örülök, hogy legalább annyit megtudtam Rólad, hogy ő nem állítja el a lélegzeted.

Az internetes társkeresésnek meg nem baj, hogy nem vagy híve. Egyrészt én sem, mert az egész elveszti a varázsát. Nincs meg az első pillantás, amikor még semmit nem tudunk a másikról, csak "felvillanik" előttünk, így nem lehet évek múlva felidézni a szép emlékeket. Másrészről meg most most mennem kell, és ha már ennyire az elején csak így lerázlak, ki tudja, mi lenne egy hét múlva :D

2010. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Na látod. Pedig hidd el, nem vagyok egy unalmas társaság, az agyára megyek bárkinek :D Nem járnál jól velem :D És amúgy is huszonéves vagy :) De azért jó volt olvasni, hogy valaki egy anonim fórumon fényképes önéletrajzokat vár :D
2010. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

hogy hol lehet ?

ott vannak körülötted csak nem veszed észre

szimplán átnézel rajtuk

2010. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
engem nem is ismertek,ne mondjátok hogy nincs normális pasi :(
2010. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

22:44:

Valóban nem vagy unalmas társaság ;)

Csak ez a baj az internettel, hogy egy reakcióra 8 percet kell várni. Annyi időm meg csak ritkán van :P

De tényleg nem vagy unalmas társaság, jó volt Veled "beszélgetni" (:))

Te meg pont azért nem járnál jól velem, mert én meg unalmas társaság vagyok. Legalábbis amíg nem ismerem meg a másik felet, ha egyszer beindulok, nincs megállás :)

Ezt a beszélgetést is szívesen folytatnám, csak nem ez az ideális környezet. Jó lenne legalább e-mailben, vagy személyesen, de egyelőre megelégszek, ha a válaszodat privátban írod meg. (nem kell önéletrajzi formában, fényképet meg úgysem tudsz csatolni :) )

2010. júl. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
/* Bocsi az ismétlésekért, rövid a memóriám :P */
2010. júl. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
mivel a nőknek nem kellenek a normális pasik, ezért épp a kihalás szélén vannak........
2010. júl. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Neem, tényleg nem ismerkedem interneten :) Gondolom nem haragszol érte, mert te sem :) Ide csak a szusszt jövök kiadni magamból :D Néha néha összefutok egy két normális emberrel velük beszélgetek itt, úgy mint most veled, de nem ismerkedem :)
2010. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!