Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti egyetértetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti egyetértetek az alább linkelt nők értékelésével?

Figyelt kérdés

Az egyik ez előtti kérdésben linkelték őket a válaszolók.


Csúnya:

1. [link]

2. [link]


Átlagos:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


Csak azért kérdezem, mert én nő létemre ezeket a "csúnya" nőket bőven átlagosnak, a duci lányt sok férfi számára "álomnő" kategóriának tartom. Az "átlagosokat" pedig gyönyörű nőknek, akiket szerintem egy férfi sem utasítana vissza kizárólag a kinézetük miatt. Nyilván mindenkinek más az ízlése és mindenkinek más tetszik, de bevallom, eléggé aggaszt, hogy egyáltalán (szerintem) átlagos nőként valaha lehet-e esélyem egy átlagos férfinál, ha igaz, hogy ezek a nők számítanak manapság csúnyának vagy átlagosnak a többség megítélése szerint.



2018. jún. 16. 21:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%
Nekem az összes tetszik, de én ronda férfi vagyok, tehát véleményem irreveláns, köztudott, hogy gyakorin csak az férfi, aki full jőképű.
2018. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csúnya kategóriába tett nők nem csúnyák. Átlagosak ők is. Legalábbis számomra.
2018. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a "csúnyák" tényleg csúnyák, én legalábbis ilyen kinézetű csajokra tuti nem írnék rá.


Az "átlagosak" viszont bőven átlag felettiek, kifejezetten szépek.

2018. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%
Az átlagosba a 4. Nekem kifejezetten tetszik, én randiznék vele.
2018. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A csúnya férfiak véleménye is éredekel. Itt gyakorin majdnem minden férfi "szörnyszülöttnek" meg "torznak" tartja magát, ami egyszerűen nem reális, úgyhogy csak önbizalomhiányosak vagytok. Ha tényleg ilyen magas lenne a szörnyszülöttek aránya a társadalomban, akkor egy sima esti séta a városban olyan lenne, mintha a walking dead-ben lennénk.
2018. jún. 16. 21:18
 6/30 anonim ***** válasza:
A 4 szép,női szemmel is. Van benne vmi ami fog,kisurgázás lehet,Vhogy egyben van,ezt nőként mondom,nem vagyok leszbi,de ha az lennék őt vinném. :D
2018. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
18%
a csúnya 1. kivételével az összes jöhet!
2018. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Na igen akik ebbe a kategóriában kérdezünk,válaszolunk sokan küzdünk valamilyen gonddal.

Ja az első nő,túlsúlyos de az arca szép igényes.

Második a szemüveg gáz.

Átlagosak...jó átlagosak.

Szerintem nincs ronda csak igénytelen nő. Na jó persze betegség ,baleset,születési rendellenesség torz testet eredményezhet. Betegség az amikor valaki 150kgra hìzik,igénytelenség ha egész nap zabál(igen zabál) mindent ami hìzlalja mert 100kgs an undorító inkább lesz 130.:)

2018. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
87%

A "csúnyák" közül az első csak szimplán kövér, de nem csúnya. A másiknak meg előnytelen a haja, a szemöldöke, a szemüvege, akár bombanőt is ki lehetne hozni belőle.

Az "átlagosak" meg egészen korrektek, jól néznek ki. A harmadik (világos barna szem-barna haj kombó) kimondottan bejövős.

2018. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Extra kérdés: linkelek olyan nőket, akik szerintem nagyjából velem egy kategóriában vannak. Kérlek, mondjátok meg őszintén, hogy szerintetek csúnyák vagy átlagosak-e, esetleg bottal sem...


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

2018. jún. 16. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!