Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel az önbizalmam húzta le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel az önbizalmam húzta le?

Figyelt kérdés
A volt barátom szakított velem, pedig annyira azt állította hogy az életeben én vagyok a legjobb dolog, meg hogy szerelmes is csak belém volt, de mégis elhagyott. De a szakítás előtt azt éreztette hogy nem vagyok jó neki. A kapcsolat alatt is beszólt nekem egy pár durva dolgot. A kapcsolat alatt végig azt mondta az exe akivel évekig kapcsolatban volt nem becsülte meg őt, nem alkalmazkodott a szabályokhoz (nem megcsalásról volt szó). Az ágyban sem volt jó az exem állítása szerint. Most szakítás után azt gondolom hogy én semmit nem érek. De hiába ő szakított, azután rám írt a legjobb barátja (nem tudom hogy a volt barátomnak van-e köze hozzá), meg a facen megosztok valamit, ő már aznap egy hasonló dolgot oszt meg, nemrég pedig a családomat is tiltotta.
2019. jún. 3. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ember önbizalmát mindig letöri, ha eldobják úgymond. De minden rossz azért történik velünk, hogy tanuljunk belőle és ha jön jobb tudjuk értékelni őt.
2019. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl jó voltál hozzá. Majd más megbecsül. Mindenkit földhöz vág egy szakítás (engem is és másokat is).
2019. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nekem már senkim nem lesz. Sose vagyok senkinek se elég jó. :(
2019. jún. 3. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaaj, ne mondj ilyet!
2019. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt most csak azért mondod, mert friss az egész. A következő napokban (akár hetekben) foglalkozz magaddal. Jógázz, teázz, csacsogj a barátnőiddel, bármi ami felvidít vagy eltereli a gondolataidat. De hagyj magadnak időt feldolgozni. Most minden borús, de amint túllépsz rajta, te is be fogod látni a válaszolók igazát.
2019. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!