Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknál mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál mit jelent a kétely? Miért kell belevágni egy kapcsolatba, ha utána visszavonulót fúj? Miért kell megvárni, amíg fülig szerelmes lesz az ember lánya?

Figyelt kérdés

Nincs sok tapasztalatom kapcsolat téren,de ezt tapasztaltam.

Nem akaszkodtam rá senkire,nem tapadtam rá,stb.Nyilván érdeklődtem feléjük,látszódik is rajtam az,ha valaki nem közömbös számomra.


2019. jún. 4. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Szóval te kis drága szerelmes lettél bele...de ő sajnos nem...


1. alapból nincs ez mindig így. Vannak ilyen emberek, mindenféle ember van, de mindenhol van nagyon sok kivétel.

2. hihette azt, hogy jobb lesz veled a kapcsolat azaz beléd szeret, de nem lett az

3. a szokásos, ámde rendhagyó állítás...amíg nincs ló, jó a szamár is. Ez is lehetett nálatok.

4. vak voltál....


De mindezek fejében, kezdj neki egy új életnek, amiben majd megismerhetsz mást, akivel nem végződik ilyen sz**arul.

2019. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ,bár nem vagyok a drágád.:D

Jelenleg van egy alakulóban lévő kapcsolatom,jól érzem magamat a fiúval.Csak nem rég összefutottam valakivel,aki elégé furán viselkedett velem,mai napig nagyon furcsa és ezért gondolkodtam el ezen.Hogy még is mire jó ez az egész?

2019. jún. 4. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Ó ezt én általában általánosan használom...ezt a szót :)


Egyébként szerintem a te esetedben semmit sem jelent, habár a "furán" az alatt nem tudom mit értesz de mivel semmi fontos nem történt így gondolom bazira elhanyagolható-.

2019. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Általánosságban érdekel,hogy miért ködösít valaki ilyen hülye szöveggel.Miért nem jobb az egyenes nem?Srác szerint nem nemet mondott régen nekem ezzel..Előtte persze ment a kötődök hozzád,fontos vagy szöveg.:D

Annyiban zavar,hogy ha találkozunk,akkor látványosan kerül,köszönni is ritkán szokott,stb.

Nyilván nem kell puszipajtiknak lennünk,de úgy érzem ilyenkor magamat,mint egy leprás,hogy ennyire távolodik tőlem.

2019. jún. 4. 16:10
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Áh, már értem. Zavarban van, azért kerül el, pontosan érzi ő belül, hogy nem varrta el a szálakat normálisan. De képtelen gerincesen eléd állni, és ezt lekommunikálni, hogy rendezzétek a viszonyt, inkább elkerül.

Ne sajnáld, éretlen jellemre vall 1., 2. pedig: tuti nem vonzódik hozzád már, mert akkor nem bírná ki, hogy ne közelítsen..


ne törődj ezzel. Azzal törődj, hogy akivel most ismerkedsz, azzal jól alakuljanak a dolgok. Ne görcsölj rá a témára, élj vele a pillanatnak..

2019. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Na, várjál. Ha az foglalkoztat, akibe beleestél, minek "alakulsz" mással? Te össze-vissza csapongsz. Szerelem, ugyan...
2019. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem csapongok,nem érzek iránta semmit sem,deoOlyan téren zavar az illető,mintha ezt a szomszéd néni csinálná velem. Nem értem meg,ennyi.:)
2019. jún. 4. 16:37
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat,telefonról írok,összecsúsztak a szavak.
2019. jún. 4. 16:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem nem nem :)

Szomszéd vagy sem, marhára nem érdekelne, hogy az illető köszön e vagy sem.


Téged nagyon is zavar, és sértő számodra, hogy szinte semmibe vesz.

Abszolúte nem közömbös számodra. Titkon másra vágysz te.... :)

Ha akivel vagy , annyira tökély lenne és boldog lenénl vele, marhára lesz**ärnád a másikat.

2019. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor ebben különbözünk,én sajnos magamra tudok venni amúgy dolgokat,elhidegült barátnők viselkedése,de egy átlag ember megnyilvánulása is ugyanúgy tud foglalkoztatni. :)

De elkanyarodtunk a kérdéstől.

2019. jún. 4. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!