Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jöttél rá arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jöttél rá arra, hogy nem vagy alkalmas a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mikor tudatosult benned? Változott valami ennek hatására?


Kíváncsi vagyok, ki hogyan élte meg ezt a helyzetet. Hogyan alakult ezt követően az élete. :)


29/N


2019. jún. 4. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Még nem tudatosult bennem és nem is vagyok benne biztos teljesen, hogy alkalmatlan vagyok, csupán még nem volt benne részem. Inkább csak nem akarom igazán. Egy kapcsolat a komfortzónámból való kiszakadást jelentené, ez pedig nehezen léphető meg, talán ezért nem motivál a dolog különösebben. Jelen élethelyzetemben el sem tudnám képzelni magam egy nővel.

Persze sokkal alapvetőbb problémák is vannak, ha akarnám sem sok esélyem lenne egy megfelelő, hozzám hasonló nőt találni.

29F

2019. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10: Van olyan, akinek ez kell. Tényleg elég relatív. Ráadásul egy csomóan olyan szociális képességeket is elrontottnak tartanak, amit 1-2 év alatt helyrelehetne hozni.
2019. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12#

A szociális készségeim hiányosak.Ami hibás,az a személyiségem(ti.barátaim sem voltak soha,nemhogy barátnőm)."Van akinek ez kell."Az,hogy rombolják?Talán,de egy egészséges kapcsolat nem erről szól.

2019. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!