Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek vagy mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb baratnom, aki osszejott azzal a ferfival, akivel fel evvel ezelott randiztam, nala aludtam, majd igen komolyra fordult, de vegul visszament a baratnojehez es vege lett. Erre osszejottek a baratnommel, annak ellenere, hogy megkertem, hogy ne tegye. Van meg ertelme a baratsagnak tovabb? Hatalmasat csalodtam.
2019. jún. 4. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nincs értelme.
2019. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt hasonló. Több év távlatából nagyon szerencsésnek érzem magam, mert a barátnőmet kihasználta az a férfi (félreértés ne essék, soha nem kívántam neki hasonlót sem, csak örülök hogy nem velem történt ez meg) Én akkor megszakítottam vele a barátságot, hiába telt el sok év és látom hogy mi történt velük, akkoriban nem tudtam elviselni a helyzetet.

Ha te úgy érzed hogy túl tudod tenni magad ezen, akkor ne szakítsd meg a barátságotokat. Ha viszont úgy érzed nem tudsz megbocsátani, akkor legalábbis egy ideig egyikőtöknek sem lenne jó ha folyton fel lenne emlegetve a dolog.

2019. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat. Hasonloan gondolom en is. Egyszeruen faj, mert mindent megtudtam vele beszelni es nagyon szerettem, megbiztam benne. A lany, meg a baratjat is kidobta miatta. Marmint az en exem miatt :) nevetseges
2019. jún. 4. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem állnék többé szóba vele.
2019. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neked csak ex, miért pattogsz rajta? Én biztos, hogy emiatt nem szakítanám meg a kapcsolatot egyik barátnőmmel sem. Sőt, volt is ilyen, még gyerekük is született, nagyon cuki kislány. 😊
2019. jún. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ex, de nem en miattam lett vege. Sokaig szomoru voltam es mindig ott volt, vigasztalt. Es lehet az exem igen, de egyszeruen ugy erzem mint aki hatbaszurtak es nem vagyok kepes ezt vegignezni.. szoval a kerdesemre megvalaszoltam en magam is. De koszonom a valaszod, ez is egy nezopont!
2019. jún. 5. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!