Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit csináljak? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon jó lenne pár tanács.

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolatom ért véget nemrég,én meg elhatároztam,hogy akkor egy ideig szingli leszek és élvezem az életet,mindenféle lekötés nélkül.

Múltkor bulizni mentünk a barátnőimmel,ahol odajött hozzám egy srác, egész este táncoltunk,majd hirtelen lesmárolt.Azután fogtam csak fel,hogy hoppá ezt lehet nem kellett volna, mert lehet még többet gondol bele.Nekem tetszett a srác akkor, másnap meg is keresett,annyit mondott,hogy még beszélünk.

Közben nekem már 2-3hónapja megtetszett valaki,akit igaz csak közösségi oldalon keresztül láttam,de valami megfogott benne.De ez csak ábrándozás volt,mivel nem írtunk egymásnak, én nem mertem,na meg az is közrejátszott,amit elhatároztam,hogy egy ideig nem lesz kapcsolatom.Már kezdtem volna elfelejteni teljesen,amikor írt nekem és elkezdtünk beszélgetni, elmondta,hogy már régóta szeretett volna velem megismerkedni,de nem volt annyi mersze,hogy írjon.

A hétvégén ott lesz azon a rendezvényen ahol én is.


Már teljesen összezavarodtam, fogalmam sincs mit kéne tennem.Minden egyszerre jött és már elkezdtem kombinálni.

Sajnálom azt a bulis dolgot, meg ha a hétvégén alakul valami a netes sráccal, hogy fog rám nézni,hogy már a következő bulin mással lát.Vagy fogjam fel úgy,hogy az csak egy estéli kaland volt(én is azt hittem,hisz eléggé ittas volt)és jöjjek össze azzal,aki már régóta tetszik, vagy inkább ne csináljak semmit,hanem élvezzem még a szingliséget?

Te mit tennél a helyemben?18L


2014. júl. 14. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Néha üvölthetnékem van, egy-két ember mennyire életképtelen.
2014. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
such problémák, very szomorú, so doge
2014. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ha szingli lennék mindkettővel kavarnék egyszerre...
2014. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

próbáld meg azzal a fiúval, aki már régóta tetszik

ha meg nem jön össze, élvezd a szingliséget

2014. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Addig találj ki valamit, amíg egyik srácból sem csinálsz hülyét.

Egyébként ez még mindig a te döntésed.Azt csináld, amit te akarsz és ennek megfelelően rendezd a dolgait a srácokkal.

2014. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg azzal a sráccal aki régóta tetszik.

(mellékesen írom , hogy amúgy egyetértek 1. válaszolóval)

2014. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Gondoltam,hogy hülyének fogtok nézni, és meglepődtök,hogy ilyen dologból csinálok nagy ügyet, de olyanoktól szerettem volna tanácsot kérni,akiknek van tapasztalata az ilyen dolgokban,ugyanis nekem semennyi nincs.

15 évesen 'leragadtam'az első barátomnál,pár hónapja lett vége, előtte meg nem ismerkedtem másokkal. Egyszerűen fura és új nekem az ilyen szitu, ezért akarom a legjobban kezelni,úgy hogy senkit se bántsak meg...

2014. júl. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!