Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamilyen frappáns beszólás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamilyen frappáns beszólás az exnek? Ex-pasis kontra munkahelyes kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy ex-em akibe régebben fülig szerelmes voltam. Hosszú a történet de röviden: lecserélt egy másik csajra, hazudott, megcsalt. Ennek ellenére szerettem és ezt ő is tudta, kihasználta a helyzetet. Ígérgetett, amit soha nem tartott be. Majd évekkel később egyszer csak nagyon berágtam rá, kiakasztott és megírtam neki, hogy hagyjon békén.


Két hónappal ezelőtt volt az esküvőjük, a csaj már pocakos. Úgy hozta a sors hogy együtt kell dolgoznunk (az ex-el)- bár két teljesen különböző területen dolgozunk. Lehurroghattok, de nekem nem fűlik a fogam, hogy gratuláljak neki, egyszerűen ahogy bánt velem és az hogy később lekezelt, meg lenézett, pletykákat terjesztett rólam ami félig sem volt igaz. Ismerem annyira őt, hogy fel fogja hozni a dolgot, de már úgy vagyok vele, hogy sz@rok rá, hogy ő éppen kivel kavar, vagy mit csinál. Egyszerűen már rühellem. Egyszer megbántott egy olyannal, hogy "azt gondolsz amit akarsz" mondattal. Ezt szeretném visszaadni, de sajnos nem vagyok olyan kreatív és bosszúálló :), hogy valamilyen hasonló mondattal előrukkoljak (max. azt csinálsz amit akarsz- ez meg egyértelműen nem váltja ki azt a hatást). Én soha nem tettem neki keresztbe (nem úgy mint ő), de szeretném érzékeltetni vele, hogy hol a helye (a süllyesztőben).


Tudnátok valamilyen frappáns beszólást ajánlani, amivel le tudnám nyomni a béka feneke alá? Vagy valamit amivel érzékeltetném, hogy már egyáltalán nem érdekel?


2010. júl. 8. 06:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy ennyit foglalkozol vele gondolatban, az arra mutat, hogy igenis érdekel! Ha azt akarod, hogy ne vegye észre, hogy mennyire fontos még mindig neked, akkor a legjob, ha egyszerüen levegönek nézed.

"Frappáns" beszólás csak akkor az, ha az adott helyzethez kapcsolódik, és nem másoktól elöre megfogalmazott valami, ami nagy valószinüséggel eröltetettnek fog hangzani. Ha nem vagy kreativ, meg nincs saját gondolatod, akkor jobb, ha hagyod - meg egyébként is az a legjobb módszer, ha észre sem veszed.

2010. júl. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Ő már elvett mást, és babát is várnak, míg te még mindig fuldokolsz a gyűlölettől és vissza akarsz vágni. Én amondó vagyok, hogy bármit is csinálsz, te már csak vesztes lehetsz a történetben. Szerintem kezdd el élni az életed, és tartsd meg a maradék méltóságod.
2010. júl. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Én is amondó vagyok, hogy hagyd a fenébe! Ne lássa rajtad, hogy még mindig érzel iránta valamit. Max. gratulálj neki a babához, s mondd, hogy remélem, messze esik a fájától. S ha valóban szemét volt veled, akkor eméssze, hogy mit is jelenthet a mondatod.
2010. júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Hát, jelen helyzetben ha BÁRMIT mondasz neki, az arra fog utalni, hogy bizony ő még nagyon is foglalkoztat téged!!!

Ne szólj semmit, nézd valóban levgőnek, ahogy állitásod szerint teszed is.

Abből érteni fog, ne aggódj.

2010. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
úristen, még évekkel később is az ex-szel foglalkozol, ez beteges, menj keress valakit, aki lefektet ;)
2010. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

azzal éred el a kívánt hatást, ha vastagon xarsz a fejére!

ha folyton azon agyalsz, h mit lehetne neki beszólni, akkor te igenis szereted még ezt az embert.

legyen már benned egy kis tartás!

2010. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Igaza van az előttem szólóknak. Ha beszólsz neki azzal csak azt éred el, azt "üzened" neki hogy Téged még mindig foglalkoztat és vissza szeretnél vágni.

Hidd el, az lesz a legjobb ha odaállsz elé és szépen gratulálsz neki.

2010. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

08.11-nek igaza van. Gratulálj neki úgy, mint egy másik kollégának tennéd.

Egyébként is bánj vele úgy, ahogy a többiekkel.

Ha levegőnek nézed, az is azt jelenti,hogy még érdekel. Ha valóban túl lennél rajta, akkor úgy kezelnéd, mint a többi számodra átlagos embert.

Bármit is szólnál be neki, azzal csak magad tennéd nevetségessé.

2010. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok drágám! Azt egyébként mesélte már, amikor hármasban voltunk, és egy másik sráccal egyszerre kényeztettük?
2010. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Sajnos az előttem szólóknak igaza van. Ha még mindig foglalkoztat, még mindig bántja a csőröd amit veled tett, akkor még érzel iránta valamit! Szerintem is gratulálj neki, és ne foglalkozz vele! Ha lesz*rod, de úgy konkrétan, hogy max köszönsz neki és nem figyelsz rá, az jobban fáj neki, mintha bosszút forralnál. Lépj tovább! Légy végre te is boldog valakivel!
2010. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!