Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után osztottátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után osztottátok meg egymással, hogy mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Pár hét, aztán kiderült, hogy forintra ugyanannyit.
2019. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez sajnos tipikusan "elsunnyogós" téma, mivel ha megtudja úgyis addig tartott... Ha anyagias, ha nem, mivel az én keresetem "túl kevés"...


Én ezt megértem mondjuk, csak szar.

2019. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Naivan még az első randin, de nem kellett volna. Később már nem kötöttem az orrára, mert elkotyogta minden ismerősének, hogy mennyit keresek. Pedig direkt megkértem, hogy ne.


De valahogy az ő környezetében mindenki természetesen beszél a fizetéséről, az én környezetemben max a szűk családi kör tudja, még barátok, kollégák között se szokás erről beszélni.

2019. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Az elejétől fogva tudtuk. Akkor még egyetemisták voltunk és részmunkaidős melókat csináltunk leginkább, szóval a közös programokhoz meg tervekhez azért kellett számolgatni a forintokat. Szóval mindig tudtuk, hogy ki mennyi pénzt fog kapni, abból mire kell költenie és mennyi az, ami mehet közös programokra.

Mióta mindketten teljes állásban dolgozunk és nem keresünk rosszul, nem kell számolgatni a forintokat azóta megmondom őszintén, hogy nem mindig tudom mennyi pénze van. Nem nagyon van már szükség rá, általában van pénzünk mindenre. Hogyha éppen megszorulunk kicsit akkor szoktuk csak nézegetni, hogy kinek mennyi pénze van. Azt nyilván tudjuk, hogy mennyit keres a másik de szerencsére már nem kell nézegetni, hogy van-e 10 ezer forintunk elmenni valahova.

2019. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
3-as voltam, még annyi kiegészítés, hogy már nem vagyunk együtt, teljesen más okok miatt. De azóta ismerkedési szakaszban nálam tabu a fizetés, maximum annyit mondok, hogy jól keresek, nem panaszkodhatok, mindenre jut, amire szeretnék. Nem akarom, hogy bárki is az anyagiak miatt legyen velem. Persze a szakmámból, meg az életszínvonalamból lehet nagyjából következtetni, de direktben nem fogom senki orrára kötni a pontos összeget.
2019. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Tudja a franc. Nem volt ilyen nagy beszélgetés, hogy üljünk le a bérpapírral. Csak szóba került, mikor beszélgettünk másról (nyaralás, vásárlás, munka, ilyesmik.) Mire összeköltöztünk, már tiszta volt a kép. Szóval valamikor előtte.
2019. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Ha megmondtam mennyit, akkor kapásból nem lettem vonzó és férfias...

Abban az esetben, ha csak annyit mondtam nem panaszkodhatok, kapásból kölcsön akartak kérni, nem is keveset egyik 5milliót, másik 4-et.

Mikor a válaszom az volt, hogy erre nem szeretnék válaszolni, akkor kapásból alá tippeltek és visszakanyarodunk az első ponthoz :)


Egyik esetben sem lett folytatás, ha nem mondasz olyan számot, ami megfelelne, akkor nem vagy "lenyűgöző, érdekes, férfias" és esélyed a nullához konvergál!

2019. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem emlékszem pontosan, azt már az első beszélgetés után tudtuk, mivel foglalkozunk (szerintem fura is lenne, ha nem jönne szóba már az elején, hogy mivel tölti az ember a napja harmadát). Az anyagiakról részletesebben viszont csak hetekkel vagy hónapokkal később kezdtünk el beszélni, addig nem jött szóba.
2019. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Hat éve vagyok együtt egy férfival aki nem tudom mennyi a jövedelme (fizetés + több befektetès hozzadèka)
2019. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs, mennyit keres a férjem. 2 munkahelye van, nekem egy, plusz közös induló vállalkozás. Filléres gondjaink nincsenek, de csak nagyságrendileg tudjuk, ki mennyit keres. A nagyobb kiadásokat megbeszéljük, a kisebbeket intézzük magunknak.
2019. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!