Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nők váltanak ki védelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nők váltanak ki védelmező ösztönöket a férfiakból?

Figyelt kérdés

Én olyan párt keresek, aki mellett minden téren biztonságban érezhetném magam.De úgy látszik, pont az ilyenek kerülnek el.Nem kihasználni akarom a másikat, csak jólesne, ha végre egyszer nekem is jutna olyan, aki szeretne tenyerén hordozni, mert ilyesmiben sosem volt részem.Hiába vagyok állítólag szép és vonzó nő.Nálam sokkal egyszerűbb nők is találtak maguknak olyan párt, aki látványosan megbecsüli őket érzelmileg, anyagilag, én meg erről eddig nem is álmodhattam.

Azt nem mondhatom, hogy azért, mert dominánsabb lennék és pont ezt a férfitípust elriasztom, mivel inkább introverltáltabb vagyok.

Tehát az a tipikusan jó fiú, vagy odaadó férj típus elkerül.Mi lehet a baj?


2019. jún. 6. 15:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Az, hogy a rohadt mondataid utáni írásjel után nem teszel szóközt! Viccen kívül.
2019. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%

...és te mit nyújtasz cserébe a "tenyéren hordozásért" és a többi dologért?


Vagy csak úgy alanyi jogon, mert "ez a dolga" a másiknak?


Hmmm...


Amíg nem adsz, kapni se fogsz. Bárt ha adsz se feltétlenül kapsz, de az a saját hibát olyan téren, hogy meg kell válogatni kinek adsz.

2019. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1

. . . . . . . . . .

, , , , , , , ! ! ? ? ?

Pótoltam, nehogy belebetegedj! :)

2019. jún. 6. 15:52
 4/20 anonim ***** válasza:
A gyengék, akárhogy is nézem, ha erős vagy mitől kéne védeni?
2019. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Talán túl erős vagy túl okos vagy.
2019. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Itt van a sok jofiu 28 eves szuz, lehet valogatni.
2019. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 érdeklődő63 ***** válasza:
5%
ti mondjátok kedves lányok hogy egy férfi legyen érzelmes érzékeny meg az efféle hülyeségeket. tessék tele van a világ érzelmes szerelmes érzékeny manusokkal. ja ha meg az utcán neked esik valami vadbarom majd ír neki gyorsan egy verset attól hátha lenyugszik.
2019. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

"Milyen nők váltanak ki védelmező ösztönöket a férfiakból?"


Akit szeretnek.


Tehát ennek a dolognak a gyökere a valódi szeretet kapcsolat kialakításának problematikája, hogy tudod adni és fogadni is, mert benned is van.


Lehetséges, hogy hiánymotiváltságból választasz férfit öntudatlanul.


Ilyenkor mindig azt kell vizsgálni, hogy anyával ás apával milyen volt a viszony gyermekkorban.Anya alakítja ki bennünk a szeretet adását és kapását, apa az önbecsülést, önértékelést.

2019. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

8-assal végül is egyet lehet érteni.


"A tenyerén hordozza " az olyasmit vált ki az emberekből , hogy a csajnak semmit nem kell csinálnia...manapság így érthető.


De akit te keresel, annak a férfinak szeretnie kell téged, megbecsülnie, és fontos kell, hogy légy számára.


Te még senkinek nem voltál eléggé fontos...és nem is szerettek úgy ahogy kéne. Maximum a külsőd miatt voltak kedvesek...


Van akinek elsőre sikerül ilyen társat találni, de a többségnek egyáltalán nem. A legtöbben pedig ezt csak állítják, hogy ilyet találtak, nem kell mindent elhinni a barátnőknek, ugyanis mindenki csak dicsekedni akar.

2019. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Rockarc ***** válasza:
100%

#8-as leirt mindent.


43F

2019. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!