Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Bennetek tényleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Férfiak! Bennetek tényleg van valamilyen védelmező ösztön? És ennek valóban olyan nagy szerepe van?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy egy férfi jobban vonzódik valakihez, aki felkeltette benne a védelmező ösztönt, szóval úgy érzi, meg kell védenie. Ez igaz? És hogy lehet ezt nálatok "bekapcsolni"? :) Csak mert van egy férfi ismerősöm, akiről nehezen tudom elképzelni, hogy bárki iránt is érezne ilyet. Vagy csak még senki nem tudta benne felkelteni ezt?
2013. febr. 17. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglátnám valahol, hogy egy férfi épp megüt egy nőt, akkor biztos, hogy annak a férfinak nekiesnék. Ezt a reakciót szerintem már lehet a védelmező ösztön számlájára írni és ebből kialakulhat egy komoly kapcsolat is, tehát nagy szerepe van igen.
2013. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a védelmező ösztön akkor merül fel valakiben valaki iránt, ha ténylegesen szereti... A szeretett személyt akár 20 an ütik verik, vagy akár csak simán beszólnak neki, a férfi ugrik, hogy megvédje minden gondolkodás nélkül, akár őt verik holtra, akár nem...

De szerintem ez minden kapcsolatban így helyes...

2013. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van persze, eddig is bárhol és bármiért kiálltam a párom mellett, de most hogy várandós szerintem ez még fokozódott is :)
2013. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem férfi vagyok, csak 16 éves srác, de bennem is megvan ez a dolog.Úgy lehet "felébreszteni", hogy látom a lányon, hogy mondjuk szomorú vagy megbántották vagy sír vagy egyszerűen csak alacsonyabb mint én és ilyen aranyos lány stílusú.
2013. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én valami olyasmit hallottam, hogy még amikor nincs kapcsolat, ha egy nő segítségre szorul, vagy egy férfi segít neki valamiben, akkor a férfiban ez előjön, és könnyebben beleszeret a nőbe. Vagy ez így hülyeség? :D

2013. febr. 17. 10:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én bátyámtól tudom hogy biztos van ilyen XD

Alapjáraton egoista és mindenkivel bunkóskodik, beszólogat stb.. Aztán lett barátnője... Fú nagyon durván megváltozott legalábbis a csaj felé. Mindig mellette van, védelmezi, ölelgeti bárki aki rossz szót mond rá az meghal... nagyon durván be tud bepipulni.. Szóval mindenben a csaj jóléte az első.


Én nem bírnám ha valaki engem így védelmezne azonban azonban én páromnak is szokása hogy véd. Bár jóval nagyobb teret ad; én hülyülhetek haverokkal. De ha megbotlom egyből ugrik. (elég béna vagyok) Ha történik valami aggódást mutat. (mások felé sosem szokott) Ahogy kézen fogva járunk mindig érzem hogy úttestnél hátraránt egy kicsit nehogy előre lépjek vagy elüssön valami. Meg mindig mondja hogy nagyon vigyázzak magamra (tudja hogy ez lehetetlen az én bénaságommal) vagy legalábbis az ő kedvéért próbáljak meg...


Bocs hogy ilyen hosszú lett csak példákkal akartam szolgálni :)

2013. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös pont ezt írtam az első hozzászólásban. Nem h*lyeség, ennek van alapja.
2013. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Igen.

2013. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van! Bár nem tudok az összes férfi nevében beszélni, de szerintem a nagy többségünkben meg van ez az ösztön.

Ez olyan mint ahogy a nők többségében benne van a családalapítás iránti vágy. A férfiak egy nőt szeretnének akinek szüksége van rájuk.

Talán mindenkiben benne van ez, de változó hogy mennyire könnyű előcsalni, és ha a mai fiatal nőket, lányokat nézzük akkor ez egyre nehezebb lesz. Lehetséges, hogy ezért akar egyre kevesebb középkorú-fiatal férfi családot.

25F

2013. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem bennem a hedonista ösztön van, csak az érdekel ami nekem jó, minden mást elkerülök (elkerülnék)
2013. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!