Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok olyan pasival akiben nincs meg a védelmező ösztön?

Figyelt kérdés
Egyszer történt egy eset, amikor durván beszóltak nekem, aminek nem volt valóságalapja, és a párom nem védett meg, sőt úgy éreztem, hogy ezután még közömbös is volt velem. Nekem ez nagyon fájt, és úgy éreztem hogy nem számíthatok rá a bajban. Továbbá az is zavar, h sosem kérdezi meg hogy épségben hazaértem-e. ( lehet csak azért, mert én mindig írok neki, hogy hazaért-e, és cserébe én is elvárnám, ) sőt a hazakiséréskor egyszer elmondta, h ő fél este hazamenni, amin eléggé meglepődtem, mert nem kisfiúról van szó, hanem 23 éves férfiről. Nekem ezek a viselkedési formák nem éppen mondhatóak férfiasnak, vagy szerintetek rosszul látom a dolgokat?
2018. márc. 31. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Elég éretlen még, a kapcsolatotok iránt sincs felelőssége az elmondottak alapján.

Nem azért mert nem áll testőrt 0-24-ben melletted, hanem azért mert a szándék sincsen meg benne.


Neked kell eldöntened, hogy mennyit ér meg ez a kapcsolat!

2018. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Egy ilyen eset nálam kicsapná a biztosítékot. Nem akarnám, hogy a párom verekedjen, vagy baja essen, de ha valaki ilyen szinten nem képes a párja mellett kiállni, azt nem tudom tisztelni és innentől vége.

23/N

2018. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
En azt az egy dolgot nem tartom gaznak a felsoroltak kozul, ha egy ferfi fel egyedul hazamenni este, a tobbit igen. Abban az egyben ne legyel ilyen szigoru a ferfiakkal, mert oket is le lehet utni, le lehet szurni, elcsufithatjak az arcukat, egy bandaval szemben pedig nekik sincs eselyuk.
2018. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Egyszer úgy alakult, hogy késő éjjel mentünk haza a barátnőmmel és az éjszakai buszjárathoz sokat kellett gyalogolni egy rossz környéken. Ekkor hülyeségből azt mondtam neki, hogy ha most valaki ránk támadna, én simán itthagynálak és elfutnék. Később komolyan elgondolkodtam rajta, hogy vajon mit tennék ilyenkor? Mert a valóság nem úgy működik, mint hollywoodi filmek, hogy a pasi ilyenkor az oroszlánnal is megküzd. (Szerencsére ilyen még sosem volt, remélem, nem is lesz...) :)
2018. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%

Felnott ember hazaer. Mi a faxnak ezt kerdezgetni?


Vele vagy nem?

Ha nem tetszik, dobd ki, de ne itt rinyalj.


N

2018. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Ennyi gyökér válaszolót istenem,ezeket irtani kéne.

Kérdező a normális. Férfiak féltik a párjukat, és. Megvédik őt bármi áron. Hagyd a francba jobbat érdemelsz.N

2018. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem itélem el azért, mert fél este hazamenni.Megértem, hogy a férfiakra is rátámadhatnak, csak az zavar, hogy úgy érzem,hogy nem védene meg a bajtól és ez most nem csak ebben a pár dologban nyilvánult meg, és én olyan tipus vagyok, akinek igenis fontos, hogy a barátja mellett biztonságban érezhesse magát ha fizikailag, ha pszihikailag bántják.
2018. márc. 31. 16:32
 8/17 A kérdező kommentje:
Ötös kérdező, akkor kérdezem meg tőle, ha valahonnan késő este ért haza, ami megesik lehet havonta 2x, nem pedig napi szinten.
2018. márc. 31. 16:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Én tuti nem..
2018. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%

Lehet ő nem tartotta olyan durvának a beszólást, vagy nem tartotta érdemlegesnek reagálni rá (amivel talán még jobban hergelte volna). Férfiak is félhetnek este, ebben sincs meglepő.

Az viszont jó lenne, ha legalább gondokodás szintjén megkérdezné, hogy hazaértél-e.

2018. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!