Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hajnali 4 óta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hajnali 4 óta nem tudtam aludni.

Figyelt kérdés

Nagyon szörnyű álmom volt az éjjel.A városban sétáltam,nappal volt,és láttam egy undorító embert,aki pont engem nézett,én megijedtem,ezért kikerültem,de utána jött,és elkezdett ráncigálni,tapogatni,meg akart erőszakolni,és hiába kiabáltam segítségért,senki se jött oda,pedig nagyon sokan voltak a városban.Nem tudtam elszaladni,mert erősen fogott.Aztán hirtelen felébredtem és sírtam,remegtem,nem tudtam visszaaludni,féltem,nehogy az legyen a következő álmom,hogy megerőszakol.Egyszerűen undorító volt,még az is ahogy fogdosott,szó szerint most is el kap a hányinger ha rá gondolok:(Már hajnali 4 óta fent vagyok,és félek mi lesz este.Nagyon megrázott ez,mégha csak egy álom is volt.De attól félek,hogy ez tényleg be fog következni,mert mostanában egyre több idősebb pasas szokott leszólítani,meg beszólni.Félre ne értsétek,nem adok rá okot,nem vagyok cicababa típus.Egyszerűen sokat változtam az utóbbi 1 évben,lefogytam,nőiesebb lettem.Nagyon félek:(Mit csináljak?

16/L


2010. júl. 8. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A 45ös Colt minden problémára megoldás.;D
2010. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem kell félned, velem is elég sok rossz álom történe , de ez nem a valóság! Esetleg gondolod majd én megvédelek.


17f

2010. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik az h az álmaid komolyan veszed...én 25 évesen még nem volt egy rossz álmom se és semmi rémálom se..pedig mások amirko meséltek az álmaikról amit rémálomnak neveztek akkor én mondtam h nekem is votlak ilyenek de nekem nem votlak rémisztőek...

Ha te úgy fogod fel azt akkor az csak téged visz a szerencsételnségedbe és akkor sok zavart válthat ki ez később benned amit a külső szemlélő nem tud megértani, h időnként mi szokott ütni beléd...


A másik eset ha a könnyebbiket akarod választani az h meghizol újra és még többet mint azelőtt amilyen voltál, és akkro már a vén ffaassssszingerek rád se néznek ls igy is megszabadulhatsz a rémálmaidtól:))))

2010. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlanék egy gázsprayt a táskádba:)amúgy ne gondolj rá nézz vicces videokat történeteket beszélgess a barátaiddal kérd h vonják el a figyelmed és akkor nem fog visszatérni:)
2010. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!