Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne gondoljak rá annyit?

Figyelt kérdés
Egy olyan férfiről van szó, akinek van párja, de valami megfogott benne mégis, mondhatjuk ezt plátói szerelemnek is. Oké, hogy tervezzek programokat meg ilyenek, de nem tudok minden nap 0-24-ben programokat csinálni magamnak, tehát elég sok időm van rajta gondolkodni. És minél többet teszem ezt, annál magányosabbnak érzem magam. Már több, mint fél éve ez van. Ahhoz pedig nincs kedvem, hogy más férfiakkal ismerkedjek, csak az miatt, hogy róla eltereljem a figyelmem.

2019. jún. 7. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván olyan fogott meg, ez a nőkbe van kódolva , hogy foglalt pasik tetszenek nekik mindig, a verseny láz ki a jobb nő zajlik le a fejben.
2019. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mikor először találkoztam vele, nem tudtam, hogy van barátnője. De nem az volt a kérdés, hogy miért fogott meg benne valami.
2019. jún. 7. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a viszonyotok? Te is tetszel neki? Ismerkedj vele,lehet ha megismered eszre vennéd a hibáit. Gondolj rá sokat,talalkozz vele,az is lehet megunod,ne gondolj rá úgy,mint egy tiltott gyümölcsre,mert úgy mindig kívánatos lesz szamodra
2019. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Néha beszélek vele pár szót Facebook-on, de annyira jól tényleg nem ismerem, szóval lehet, hogyha meglátnám a hibáit kiszeretnék belőle. A találkozás egyébként nem rossz ötlet, csak szerintem az a gond, hogy a barátnője gondolom nem örülne neki, ha találkozgatnék vele.
2019. jún. 7. 21:53
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Mikor először találkoztam vele, nem tudtam, hogy van barátnője."


Ezért is mondtam, hogy bele van kódolva a nőkbe, egyszerűen megérzitek azt a férfit akinek van nője , akár tudatlanul is.

2019. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 érdeklődő63 ***** válasza:
élőbe beszéltél már vele?
2019. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, már találkoztam vele többször, de akkor nem egyedül volt.
2019. jún. 7. 22:06
 8/13 érdeklődő63 ***** válasza:
46%
de beszéltél vele?
2019. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, beszélgettem is vele.
2019. jún. 7. 22:10
 10/13 érdeklődő63 ***** válasza:
51%
és normális?
2019. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!