Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem ezek után senkiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem ezek után senkiben sem tudnék megbízni, nem akarok tovább így élni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az ex barátommal egy érzelmileg bántalmazó kapcsolatban voltam egy pár hónapig. Mégis ő hagyott el engem a fenébe. Úgy érzem ezek után senkiben sem tudnék már megbízni, és nem tudok tovább így élni, hogy engem megaláztak. Mindenkinek úgy is csak egy lábtörlő vagyok. 27n
2019. jún. 8. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A "Heti agymosó 61." részében két hasonló kérdésre is válaszol Feldmár András.

Tiszta szívből ajanlom a meghallgatását.


https://www.youtube.com/watch?v=0VMMR_YxWKQ

2019. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

"Mit csináljak?"


Két dolgot lehet csinálni:


1.Szenvedve szenvedni

2.Szenvedve fejlődni


Harmadik opció nincs.


A fejlődés azzal a felismeréssel kezdődik, hogy én vagyok a felelős mindenért amit hagyok magammal megtörténni.


Csak abba tudom beletörölni a lábam aki lefekszik hozzá...

2019. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ember hajlamos a negatív érzelmi tapasztalatok minőségi és mennyiségi szintjének eltúlzását illetve felnagyítását. Amíg a nárcisztikus sérülés fenntartott, addig ez az állapot megmarad. Egyéne illetve élethelyzete válogatja, hogy mennyi idő kell neki, hogy befejezze a lelki sebe nyaldosását.

Egy viszont biznyos. Tuti elmúlik.

2019. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyu, van aki szüleivel van érzelmileg bántalmazó viszonyban évtizedekig, mégis utána megtalálja önmagát. Tudom a kapcsolat más, és jobban bánthat, de hidd el fel fogsz tudni épülni. Majd elfelejtődnek a hülyeségek amiket mondott. Sok normális ember is van.
2019. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az idő mindent is megold. A sebek begyógyúlnak. A probléma az,hogy nem akartál kilépni egy bántalmazó kapcsolatból. Nincsennek barátnőid? Itt a nyár annyi mindent lehetne csinálni. Ha nem laknál messze (biztos messze laksz).megmutatnám milyen egy pasi aki tisztel.
2019. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizalom? Tudtommal azt ki kell érdemelni!

20 eves vagyok férfi de ezt mar 5 éve tudom hogy az emberek ek ki kell érdemelni a bizalmat! Legyen az szo rolam is!

Ugyan is a szeretett az nem egyenlő a bizalommal a kettő teljesen mas!


Ha akarsz majd egy barátot a későbbiekben nem kell meg bízni benne érdemelne ki a bizalmasát elsőnek! De ez fordítva is igaz!


De amugy komolyan 27 vagy de olyan vagy mint egy naiv 18 eves....


Hozzáteszem csak addig vagy lábtörlő amig hagyod magad!

Mindenkinek vannak sérelmei a világon ezeken tul kell tenned magad

Van amugy egy tok jo mondás erre; Ami nem öl meg az erősebbé tesz!

2019. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!