Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az amit mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az amit mondott? Ezek után úgy érzem nem tudnék megbízni benne

Figyelt kérdés
Még ismerkedési fázisban vagyok a férfival. Ma azt mondta, hogy egyszer elmehetnénk strandolni. De én nem tudok úszni. Erre azt mondta hogy ő nem szeretne kacsaúsztatóban fürödni. Azt mondta belevisz a mély vízbe, és úgy megtanít úszni, és megtanulom.
2018. júl. 29. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
És mi a baj ezzel? Ne menj bele vele mélyvízbe ha nem tudsz úszni. De nem gondolom sértőnek amit mondott.
2018. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Minden pasi álma, hogy csinos lányokat taníthasson úszni. Ugye felfexel a két karjára, hol is érintkezik a tasteddel? A többit a fantáziádra bízom.
2018. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem tök normális. Strandokon úgyis van úszómedencénél úszómester. Azért akar megtanítani úszni, mert nem olyan bonyolult ez, meg neked is nagy élmény lenne, ami miatt tutira kicsit különlegesebbnek éreznéd. Férfiember egyébként is azért szereti strandra vinni a nőket, mert ott a természetesebb a nők érintése (pancsolás, bekenésnél is), így meg mégjobban. :)
2018. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha itt ismerted meg, akkor menekülj...
2018. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első randin nem javaslom a strandolást, viszont a 3.-4. en akár jó buli is lehet, ha megtanít úszni.
2018. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Skorpió87 ***** válasza:
97%

Én sem tudok úszni. Nem hiszem, hogy rögtön a mélyvízbe kellene megtanulni. Előbb barátkozni kellene a vízzel, megtanulni, hogy maradj fenn, stb.


Azért tiszteletben tarthatná, hogy te hogy szeretnéd elkezdeni. Legfeljebb úszkálja ki magát a mélyvízben, aztán meg lehet menni a kacsaúsztatóhoz! :)



Én sem akarnám, hogy bajom essen. Bő 2m mély a víz! Vagy válasszatok köztes megoldást, akár, ahol annyira nem mély. De legyen ott veled mindenképp!



Jótanács: Azt súgja a szimatom, ha más téren is tekintélyelvű, szigorú, stb. akkor sok jóra ne számíts. Tapasztalat! (Több éves).

2018. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
91%
ez hülye, menekülj
2018. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Már kivillantotta mennyire nem érdekli hogy te mit akarsz... Gondold meg a továbbiakat.
2018. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Extrém dolog is lett volna feltételezni, hogy egyszer egy nő nem fog hisztizni a legkisebb apróságon.
2018. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!