Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy anyuka képes többször egy hétig a kisgyereke nélkül a pasijához menni, ahol kb. cselédet játszik?

Figyelt kérdés
Mos, főz, takarít rá, meg nyílván élvezik egymás társaságát. De komolyan megéri neki a még nem saját otthonába menni bejárónőként, ahelyett, hogy a gyerekével lenne ezidő alatt?
2019. jún. 8. 13:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

# 8/10

Ez teljesen okés. De 1 hétre komolyan le kell lépni? A gyerekeknek kis korban szükségük van az anyukra . Ha felnő és nagyobb lesz az a gyerek vissza beszél mindenért, akkor ő lesz a hülye , meg a viselkedés zavarós , miközben ezek a dolgok nagyon mélyre a szülőhöz lesznek vissza vezethetők.Bár én mit tudhatok aki több mint 15 évig volt állami gondozott..

2019. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezö - szokás szerint - egy csomó infót nem közölt.


1. Mennyi idös a "kis" gyerek? (Ugyanis lehet pár hetestöl kezdve a 10 évesig bármi egy rosszindulau valaki szemében)

2. A gyerek hol van, amíg az anyja nincs vele? Mert ha az apánál vagy a nagyszülöknél, az nem igazán problémás!

3. Milyen idöközönként megy el az anya? Hvavonta-kéthavonta vagy minden második héten?

4. Miböl gondolod, hogy ott "cselédet játszik"? Esetleg egy közös életre készülnek fel!


5. TE ki vagy a történetben? Mert az ilyen kérdések többsége az exanyóstól vagy exsógornötöl jön, aki irígykedik rá.

2019. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha a gyerek jó helyen van, akkor nagyon is jól teszi az anyuka.


Az hogy ezt az időt mivel tölti az az ő dolga.

Lehet, hogy még pénzt is kap érte,amit esetleg a gyerekre fordít?

Ki tudja.

2019. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Hú, én is milyen szaranya vagyok. A lányom minden nyáron 3-4 hétig az apjánál van, én meg addig utazok, meg élvezem az életet a párommal. Egész évben én nevelem, az apja meg csak ennyit van vele, de persze én vagyok a szar ember, minekszültazilyen.
2019. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös a felügyeleti jog és hetente váltanak az apával, senkinek semmi köze, mit csinál azon a héten amíg a gyerek az apjával van. Főleg az apának nincs hozzá köze.
2019. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
8%
Sok ilyen nő van sajnos. Egy fillért nem ér az életük, csak a szerszám érdekli őket. Idős korára remélem a gyereke ugyanilyen fontossági sorrendet fog felállítani vele szemben.
2019. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Anya tanítónő én 2,5 éves koromtól szoba tiszta vagyok. Otthon volt nyári szünetben én mégis 3éves koromtól nagyiknál keresztszülőknél nyaraltam és imádtam.
2019. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem számít, lényeg, hogy az anyákat savazhassák....
2019. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#19

Attól, hogy van néhány idióta mártír "nő", aki képes magából hülyét csinálni, és a velük összeakadó pasas ezt kihasználja, az nem mérvadó...


Megbecsülést nem a becsicskuló szegény áldozat nők fognak kapni. Ők semmit nem fognak kapni.

Meg becsülni azt becsülik, tisztelik, akinek van annyi önértékelése, tartása, hogy nem játszik házicselédet és ingyenkurwát.

2019. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos kb az egyedülálló anyukák 33%a hasonlóan tesz. A gyerek "érdekében" tesznek ilyet. Mármint hogy a kakukkfiókának meg legyen mindene, a pasi popsiját kinyalják. Ez az alúl iskolázott és lusta nők jellemzője. Van egy facebook ismerősöm 2 kisfia van. Törlöm visszajelöl zaklat. Minden hülyeséget megoszt. Van vagy 5 facebookja. (Az is fura amikor valakinek több oldala van ..mert feltörik stb ez a törögetés is bizonyos réteg színvonala). Ez a nő minden mindeggy alapon összejött egy ránézésre is igénytelen pasival. Rögtön 1-2hónapon belül terhes is lett tőle.

Egyedül álló anyukák másik 33%a akik terhesen vagy 0-2 éves gyerek melett lettek egyedülállók (apa nem tudta feladni a bulizást,félredugott). Az ilyen nők nem igazán ismerkednek a gyerek bizonyos kora előtt 2,5-3 év. (Fura is lehet szoptatós anyukával randizni). Egy ilyesmi koru gyereknél viszont be tud segíteni rokon barát . Szerintem az anyuka rokonaitól elvárható magatartás hogy segítsék.

2019. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!