Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy szedjek fel izomtömeget,...

Hogy szedjek fel izomtömeget, ha pár nap alatt lejön rólam az a pár kiló amit hónapok alatt szedtem fel? Évente többször elkap valami járvány, és hasmenésem van, nem eszek 1 hétig.

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

ZABÁLJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GYÚRJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALUDJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ISMÉTELD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Engem is elkap, de akkor is eszek. És nem esek össze. Ennyi.
2016. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Egyél akkor is. Amúgy nekem évek óta nem volt semmilyen komoly betegségem, nem tudom te hogyan szedsz össze évente többször is ilyesmit.
2016. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is összeszedek, csak nem fosást. Évente minimum megvan 1 hét influenza. De ne add fel!
2016. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem megy az le annyi idő alatt. Ha nem eszel egy hétig, az átlag gyúrósnak max a glikogénraktárai ürülnek le, és a glikogénnel együtt elmegy némi víz. Ez a teljes testtömegtől függően 2-4 kg súlybeli ingadozást kitehet. Valószínűleg mindössze ezt látod a mérlegen is.


Bár a sárga oldalon is ezt írják, ha naturál hobbigyúrós vagy, nem a 150 kilós Ronnie Coleman étkezési szokásait kell ilyenkor alapul venni. Akin van 60 kiló plusz izom, arról valószínűleg tényleg leugrik 1-2 kiló, ha kihagyja a kajáit. Aki natúrban edzeget, annak viszont ilyenkor nem kell magát összekakkantania.

2016. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!