Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak ez a két véglet van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ez a két véglet van pasiknál: vagány, nagy szájú és csendes, visszahúzódó?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Én nem vagyok vagány nagyszájú, de csendes visszahúzódó sem. Lám egy kivétel.. és még millió ilyen férfi van.
2019. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez csak a gondolkodni képtelen agyhalottak fejében van így. Minél butább valaki ugyanis, annál kevésbé hajlandó meglátni a végletek közötti számtalan átmenetet.
2019. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jesszus...mindenhol csak végletekben tudtok gondolkodni?
2019. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lord jesus😓😓😪😫

Nőből is csak a nagypofájú pláza cica meg a visszahúzódó nyafogos kislány van?


Van olyan aki igazából 0 de nagy pofájú van olyan aki csendes de erős személyisége van értékekkel, van aki vagány de szinten csendes van aki nagy pofájú lúzer, van aki visszahúzódó de egy nagy perverz de van olyan is aki visszahúzódó és tok normális szinten van olyan aki nagy pofájú de amugy tok normális meg van szinten olyan aki nagy pofájú de egy gyökér...


Sok fajta varriácio van nincs olyan hogy most valaki csak extra-, vagy csak introvertált

2019. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. A nagy többség a két véglet között van.
2019. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, persze, minden csak fekete és fehér, minden nő sovány vagy kövér, és minden férfi vagy nagyszájú vagy kuka.


Én pl. idegenek között inkább csak megfigyelek, nem veszek részt a társalgásban, míg jobban meg nem ismerem a társaság tagjait. Barátok között meg tolom a poénokat, be nem áll a szám.

2019. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Csak ez a két véglet van pasiknál: vagány, nagy szájú és csendes, visszahúzódó?"


Te így látod?

2019. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátok közt alatt én is tolom a poénokat, mindig rám szólnak hogy nem hallják a tv-t.
2019. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!