Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség lenne vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne vagy sem?

Figyelt kérdés

A barátommal jól megvagyunk, a héten találkoztunk többször is, akkor mindig jó. Azon kívül e-mailben vagy messengeren, esetleg skype-on beszélünk.

Én viszont ma reggel már kezdtem falra mászni, mert ő írt nekem hajnalba, akkor én aludtam még, nem tudtam írni. Később írtam neki, de akkor meg akármikor írtam, ott hagyott valamiért. Meg reggel már azzal jön, hogy ő délelőtt tud jobban dolgozgatni az udvaron, akkor csinálja a ház körüli munkát, meg akkor végzi a munkájának azt a részét, amit otthonról szokott. Ezzel nem is lenne baj, csak az zavar, hogy ilyenkor előfordul, hogy mindig itt hagy valamiért. Meg én amúgy is azok közé tartozok, akik az e-mailes meg facebookos írogatást nem szeretik.

Úgy érzem, hogy nem elég személyes.


Kitaláltam, hogy megmondom neki, hogy vagy beszélünk személyesen például 2 vagy 3 napig vagy sehogy, mert nem akarok e-maileket írni.

Jöjjön el ha kíváncsi rám.


Ugye ez egy nagyon szemét módszer?

Nem azzal van a bajom, hogy dolga van délelőtt, viszont tudom, hogy attól még nem kellene mindig ott hagyni mikor írok, mert ma például nem amiatt hagyott ott, hanem mindig elment mást csinálni. Ő úgy van vele, hogy attól még írogathat de én nem szeretem így.


2019. jún. 9. 09:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Ez szemétség lenne vagy még jó is ha kell kicsit "küzdenie értem"? Gondolom ha annyira érdeklem, úgyis megtalálná a módját, hogy beszéljünk, akár személyesen is.

Ma "robbant a bomba" bennem, hogy már nem akarom elviselni ezeket a személytelen írogatós beszélgetéseket. A skype-al is megelégednék de hiába mondom neki, neki eszébe se jut.

2019. jún. 9. 09:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha zavaróan tùl sokat írogat,és elhalmoz az üzenetekkel,akkor azt kell neki megmondani,hogy örülsz,ha ír,de nem akarsz egész nap írogatni.Nincs ebben semmi szemétség.Csak nem azt kell mondani neki,hogyha kíváncsi vagy rám gyere el azt nézz meg,de ne írogass.Mert ez bunkó reakció arra,hogy akkor is az eszében vagy,ha nincs veled.Egy ilyen után lehet egy mukkot se fog írni.Te meg majd azon dühöngsz,hogy nem beszél a dolgairól.
2019. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!