Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok mar ugy, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar ugy, hogy nagyon kivantatok valakit, probaltatok elfojtani, de mar testi tunetek is megjelentek?

Figyelt kérdés
Roviden.. Nagyon vagyunk /kivanjuk egymast. Evek ota feken tartjuk a vagyainkat, de most mar testi tunetek is tarsulnak. A ferfinak merevedest nekem meg nedvesedest okoz..konkretan nem tortent semmi, de annyira vagyunk egymasra.. probalunk tenni ellene, de egyszeruen nem tudunk. Nem vagyunk fuggetlenek es feltetlenul kizarjuk a megcsalast. Egyikunk sem akar a tettek mezejere lepni mert husegesek vagyunk es probalunk maradni. Persze..az sem mellekes, hogy nem csak kizarolag testi vonzalomrol van szo..
2019. jún. 9. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
volt, nem tudtam megállni, bár nem volt megcsalás. most se tudjuk, 7éve szex a vége ha találkozunk.
2019. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden nap :)
2019. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele, és főleg ne beszéljetek szexről.
2019. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. Most is van, a pasi nem tudom független-e, én nem.. Nem mutattam, hogy vonzónak találom, csak 1-2 eljátszottam magamban a gondolattal, én is nedves voltam, ha rá gondoltam.


Meglepett, mert hirtelen elkezdett közeledni.

Szerencsére nem találkozunk naponta, az nagyon nem lenne jó.


Az a baj, hogy nem kellett volna egymás tudtára hozni, hogy kölcsönös a vonzalom.. Már itt elrontottátok. Mit szólnál, a férjed is megvitatná egy kolléganőjével, hogy kölcsönösen jó volna dugni egymással?..


az a baj, hogy így előbb-utóbb el fog szakadni a cérna, elveszíted a józan eszed, és úgy is megfogjátok csalni a párotokat. Az lesz a vége.. Az ilyeneket, ha nem akarsz félremenni, már jobb az elején megfogni és nem belemenni a flörtökbe, meg ezek megosztásba, chat pettingekbe..


Ha a férjed mellett akarsz kitartani, akkor tartsd a 2 lépés távolságot, máskülönben ez nem fog menni..

2019. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, de mindketten foglaltak vagyunk, ezért nem lett semmi. Én nem tudtam máshogy túlélni, kerestem valaki mást, akivel lefeküdtem. Ez segített rájönni, hogy felesleges szexelnem, mert soha senkivel nem fogom átélni azt, amit vele éltem volna át. Most már nem kívánom a szexet, megértettem, hogy olyan elérhetetlen számomra, mint a Hold. Amíg nem feküdtemle valakivel, akivel pótolni akartam őt, addig nem tudtam lehiggadni.
2019. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!