Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék művészi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék művészi érdeklődésű vagy foglalkozású társat, ha társkeresőkön nincs (férfit)?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakmai fórumokon, tematikus Facebook-csoportokban, értelemszerűen.
2019. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

1. Vannak ám társkeresőn is! Megfelelő keresőszavakat kell kitalálnod, mint ahogy pl. a parom.hu ad lehetőséget erre. Nem mindegy, ugye, hogy szobrászt vagy balett- táncost képzelsz el magad mellé.


2. El kell járnod olyan helyekre, ahova ők is: táncklub, kiállítások, művészfilm-vetítések stb. Ott pedig csak lesz egy-két-több hasonszőrű, akivel hamar szót értesz.


3. Ha te magad is, kedves Kérdező, alkotó vagy, akkor végy részt táborokban, légy része műv. egyesületeknek, vagy állíts ki velük. Értelemszerűen fesztiválok is szóba jöhetnek.


4. Keress olyan blogokat, mint pl a rezkarcfitness.hu uristenfestek.hu Azon az oldalon (v más, érdeklődésedbe tartozó fotós, patchwork etc blogon) kommentelj, írj hozzászólást, stb, tartsd nyitva a szemed. Az fb is alkalmas arra, h hasonló érdeklődésűeket találj.


Van még kapcsolódó kérdésed?

2019. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Én fotózok (hagyományos filmre is), valamilyen szinten művészléleknek tartom magam, mégis roppant furcsának tartom a művészlélek beállítottságú nőket. Eggyel randim is volt, kiderült, hogy náci nézeteket vall. Hamar tovább is álltam.


Amúgy szerintem társkeresőn is épp annyi esélyed van, mint a való életben, ha csak nem jársz a való életben is olyan társaságban, ahol művészlelkek fordulnak meg.

2019. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tegnap 19:28-as vagyok


Van még egy megoldás, kedves Kérdező.


Regisztrálj társkeresőre és hozz létre valós tartalmú profilt, amibe beleírod, hogy "művészi érdeklődésű vagy foglalkozású társat" keresel. Özönleni fognak a jelentkezők, még válogathatsz is.


Sok sikert!

2019. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki valamilyen szakmunkát végez az mind művész, szóval akad bőven! ;)
2019. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!